THT Hack İndexleri Nerde Paylaşılıyor ?

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam benim bi çalışmam teşekkür vermezsen hakkım haramdır bilesin

Dostum herşeyi teşekkür için mi yapıyorsun?İyi bir tht'ci olmak için herşeyi karşılıksız yapmayı dene..

Hack İndexi Secicem THT de Nerde Paylaşılıyor ?

Dostum burada pek paylaşılmaz google'a yaz tht index çalar programı diye.O programı indir küçük bir program zaten sonra hacklenmiş bir siteyi aç site url programa yapıştır index kodlarını al bu kadar :)

hacklenmiş site bulmak için turk-h veya zone-h kullan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.