THT Hiç Siber Saldırı Yapıyor Mu?

kurthan25

Yeni üye
17 Haz 2010
9
1
Selamınaleyküm ben yeni üyeyimde turkhackteam hiç siber saldırı yapıyormu yani belirli zaman varmı bide hangi yazılım dilini kullanıyor ?

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,405
2,596
Merhaba Değerli Üyemiz, THT yani Türk Hack Team elbette çeşitli yerlere siber saldırılar yapmakta. Bu tür saldırıları Anka Red Team, Anka Underground ve Turan ordusu ile yapmaktadırlar. Bu tür saldırılar Türkün gücünü ve zulme uğrayanların sesi olduğumuzu göstermek için yapmaktayız.

Anka Red Team ile yaptığımız röportaja göz atabilirsiniz.
Röportaja gitmek için tıklayın.

İyi Forumlar

kurthan25

Yeni üye
17 Haz 2010
9
1
Merhaba Değerli Üyemiz, THT yani Türk Hack Team elbette çeşitli yerlere siber saldırılar yapmakta. Bu tür saldırıları Anka Red Team, Anka Underground ve Turan ordusu ile yapmaktadırlar. Bu tür saldırılar Türkün gücünü ve zulme uğrayanların sesi olduğumuzu göstermek için yapmaktayız.

Anka Red Team ile yaptığımız röportaja göz atabilirsiniz.
Röportaja gitmek için tıklayın.

İyi Forumlar
Merhaba ben tam tabirleri bilmiyorum ama bende hack yapmayı öğrenip bende katılmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,405
2,596

kurthan25

Yeni üye
17 Haz 2010
9
1
Evet, VİP üyelere özel çeşitli eğitim ve arşivler verilmektedir. Ücretsiz olarak ta yayınlar kategorisinde bazı arşivler bulunmaktadır.
VİP üyelik için tıklayın.
Yayınlar kategorisine gitmek için tıklayın.
benim işletim sistemim windows ama yayınlar kategorisinde windows yok bide sesli dc gibi yerlerden konuşma yapılmıyorumu ben python öğreniyorum onun üzerine hacking dersleri varmı örnek ddos saldırısını çok öğrenmek isterim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.