THT / ||JackSparrow|| Amerika Televizyonunda (Yeniden)

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
www.GIFCreator.me_B8msSz_1471289361898_5305844_ver1.0.gif

Bu haberde THT den bolca bahsedildi. Cumhurbaşkanımızın resiminide ana sayfaya koydum, mehter marşıyla beraber. buyurun izleyelim;

'llJackSparrowll' hacks City of Killeen website again | KCENTV.com

Bu haberide bir arkadaş bulmuş ekleyeyim konuya;

Turkish group hacks Killeen website for the second time - The Killeen Daily Herald: News

Ayrıca bir yerde daha Tv yayını varmış;

Killeen city website hacked, main site laster marked "down

Birkaç tane daha haber kaynağı;

'llJackSparrowll' hacks City of Killeen website again | khou.com

Local city website hacked

Killeen's Local Website Hacked

Turkish group hacks Killeen website for the second time - The Killeen Daily Herald: News

Son düzenleme:

SelafettinUstad

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
555
0
Üstadım İyiki Varsınız Ya Turkhackteamın adını duyuran kişi sizsiniz Elinize Kolunuza Sağlık

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
İşte dünkü konumda böyle şeyleri yapmaktan bahsediyordum. Eline sağlık, tebrik ederim..

(Her ne kadar indexi beğenmesem de)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.