THT Para Kazanma Projem

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
THT Para Kazanma Projem

Hepimiz internetten para kazanmak isteriz işte bu hayaliniz gerçek olcak.Ben kazandım ve hepimiz kazancaz.Bu projemin amacı yalan siteleri belirlemek ve en güzel nasıl nerden para kazanabilceğimizi belirlemektir.Fakat sizinde yardımınız gerekiyor.Eğer referral'ım olursanız ben daha fazla kazanıcağım ve daha hızlı siteden para alcam böylece daha hızlı scam olup olmadığını belirliycem.Belirledikten sonra burayı editleyip sonucu göstercem.Artık internetten para kazanmak hayal olmuyacak.

MegaTypers-Gerçek
Bu site captcha(harf resimleri) doldurarak para kazanmanıza olanak sağlıyor.Ben burdan para kazandım.
MegaTypers | INDEX
ref kodu:4P1J
Screenshot by Lightshot kazandığım paranın resimi.
ödeme şekilleri:western union,paypal.yalnız sonradan ödeme şeklini değiştiremiyorsunuz dikkatli olun

FanSlave-Deniyorum-şu anda bizim ülkemiz için reklamları yok.
Bu site facebook hesabınızla sayfa beğenerek para kazanmanızı sağlıyor.Tek ihtiyacınız facebook hesabıdır.Aynı zamanda twitter ile takip ederekte para kazanabiliyorsunuz tek ihtiyacınız bir twitter hesabı.ve reklamlara tıklayarakta kazanabiliyorsunuz.*Ayrıca yeni olarak websitelere bakarak ve youtube videoları izleyerekte kazanabiliyorsunuz.
fanSlave - the fan finding system ref linkim.

SmartBarre-Deniyorum
Bu bilgisayarınıza bir program yüklüyor ve o program reklam falan gösteriyor böylece para kazanıyorsunuz.Program kesinlikle virüs falan değil test ettim.Program bir bar gibi küçük dikdörtgen bişiy.Oyun oynarken rahatsız ederse sağ alt köşeye çekin.
gagner de l'argent - gagner de l'argent sur internet - jeux - concours - cadeaux - barre de surf - index smartbarre ref linkim

TwoDollarsClick-Scam
Reklamlara falan tıklıyorsunuz falan ama scam.

Readbud-Scam
Okuyarak para kazanma falan ama yalan

Bubblews-Scam
Konu yazıp kaydediyorsunuz sonra her okunma ve like için 0.01$ veriyorlar ama yalan.

20dollars2surf-Scam
Reklam barı bir süre sonra puan kaydetmiyor.

Jokeroo-Scam
Bu siteye komik resim ve video koyarak para kazanabilirsiniz tek şart bir süre ilk sayfada kalabilmesi yani en çok beğenilenlerden olabilmesi.Eğer resim veya videonuz yoksa resim ve videolara react edebilir ve facebooktan beğenebilirsiniz.lllinternette herkes scam diyor hemde türkiyeye ödemiyor.

leetprofits-Scam
bir link veya iframe veriyo tıklanmalara göre para veriyor ama scam çünkü bi yerden sonra kaydetmiyor.

liketocash-Scam
bir yerden sonra beğenicek sayfa vermiyor ve silinen sayfalar kaldırılmıyor siteden.

Son düzenleme:

yusufak13

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
490
0
Teşekkürler sadece işe yarayanları değil scamleride yazdığın için sağol saatlerini two dolars one click de geçirenler belki görüpte bırakır o siteyi :)

sezgisiz

Üye
23 Ağu 2007
54
0
istanbul
İnternetten Para Kazanın

Boş Zamanlarınızı Değerlendirin...................
Günde sadece
5 Dakika ayırararak Ayda 8-20 dolar kazanabilirsiniz......
Eğer ClikGrid ve Görevleri (Tasks) yaparsanız.Yaptıgınız Görev ve ücreti kadarını Kazanırsınız....
Paypal hesabından paranızı 3 iş gününde alabilyorsunuz....

Siteye Üye olurken

Adınızı ve Soyadınızı yazın (yada başka bir isim belirleyin) ve bir mail adresi ki (Gmail'den hemen açabilirsiniz arkadaşlar...) ve şifre ve kullanıcı adı belirleyin onaylayın ve mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızda para kazanmaya başlayabiliyorsunuz......

2 Adımda Para Kazanın (Günde Sadece 5 dakika'da )

Site'nin Mantığı çok basit Reklamları Görüntüleyerek para kazandırıyor.
Ne kadar Reklam izlerseniz o kadar para kazanıyorsunuz.

Bir reklam'a bakmak yalnızca 3 saniye, Kazanç: 0,001$
Günde sadece 5 dk gösterilen reklamlara bakarak

Günde 0,08-0,80$l
Ayda : 8-20-$
Yılda : 250$
Kazanın...

Clixsense toolbarile anlık reklamları yakalayabilir daha fazla para kazanabilirsiniz...

1.Adım ClixSense Adresine Üye olun...
Kullanıcı adı, E-mail adresi, falan....

2.Adım Siteye girip Hesabınıza girin ve sadece Reklamlar Linki'ne tıklayın.
Para Kazanın...

Eğer her seferinde siteye girmekle uğraşmak istemiyorsanız, kaç reklam olduğunu görmek istiyorsanız
Clixsense Toolbar'ı yükleyin İnternet Taryıcınızda (İnternet Explorer, Google Crome, vs...) reklamlara rehatça ulaşın

Paranız PaypalHesabınıza yatırılsın...
8 Dolar'a ulaştığınızda paranızı aktarabilitorsunuz...

Şu ana kadar 85 dolar kazandım ve paypal hesabıma 3 günde aktarıldı.....
Site 8 senedir bu şekilde işliyor...
Diğer PTC(Reklam) sitelerinde büyük meblaalar dönüyor fakat sonuda da veremiyorlar... ama bu sitede ayda
8-10 dolar sırf reklam izleyerek alabiliyorsunuz 3 iş günü içerisinde Paypal hesabınıza yatırıyorlar.

Sırf Reklam izleyerek Reklamdan yılda 10.000 $ vaad edenlerde var ama veremiyorlar ve 1 yıl içinde batıyorlar Bu site 8 senedir bu şekilde işliyor...

Tabii ki 100 dolar sadece reklam izlerseniz eğer görevleri yerine getirir iseniz
yaptığınız kadarını kazanırsınız ki bu da günde 100 dolar'a kadar ulaşabilir...
ama sadece günde 3-5 dk ayrırarak her ay 8-10 dolar kazanırsınız..
Fakat Görevleri(Tasks) yerine getirirseniz Yılda 40.000 $ da kazanabilirsiniz ve kazanalar da sayıca çok
Tabii size kalmış ne yapacağınız.........

Mail adresinize gelen mail ile aktivasyon linkine tıkladığınızdaüyeliğiniz onaylanıyor... para kazanmaya başlayabiliyorsunuz...

bu arada arkadaşlar açtığınız reklamlarda kedi resmine tıklayacaksınız.... da sayfanın üstünde solda 5 resimden 4'ü Köpek 1 tanesi KEDİi ....KEDİyi seçin...

Kolay Gelsin

Reklam Açma ( Resimli Anlatım )

İlk Olarak Reklamı açın

j2v5c.jpg

Daha Sonra

j2v6p.jpg

Geri Saymaya Başlıyor......

j2v78.jpg

Ve Para Clixsense Hesabınızda Oluyor...

j2v7f.jpg

TEŞEKKÜR YAZARSANIZ sevinirim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.