THT Rütbeleme sorunu.

30 Ocak 2013
84
0
S.a arkadaşlar, THT tam bir bilgi havuzu, şahsen bana çok şeyler öğretti.Ama Rütbelerde büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum.Mesela
Kor general konu açıyor: wordpress shell attım ne yapa bilirim ?
Tuğgeneral konu açıyor: trojanı nasıl antiden kaçıra bilirim? ve ya trojanım .exe ne yapa bilirim .

Herkese 1 teşekkür ederek General olunmaz.Hiç olmazsa o teşekkür ettiyiniz konuları okuyunda teşekkür edin.Rütbe yükseltmekle elinize bişi geçmiyecek.

NOT: Bu herkes için Geçerli değildir.Herkes Kendini biliyor zaten

Slyman17

Üye
12 Eki 2013
130
0
Kardeşim şunu da göz önünde bulundurmalısın evet belki basit şeyler ama onu bilmeyen birisi tuğgeneral olamaz diye bişey yok çünkü normal olarak herşeyi bilemezsin. Adamın ilgi alanı değildir belki. Ayrıca burda herşeyi bilene rütbe verilmiyor az ve sağlam bilgin olması ve snn forum üyelerine yararlı konular açman ve yorumlar yapman tuğgeneral olman için yeterlidir. Haklı olduğun konuda ise gereksiz pos kasan çok kişi var ama bnm gördüğüm kadarıyla modöratörler olabildiğince ilgileniyorlar bu konuyla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.