THT SMS Gönderici 1.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
THT SMS Gönderici 1.0 Versiyonu Yayında.​
Bu Program ile cep numaralarına sms gönderebilirsiniz.​
Program Denenmiştir ve olumlu sonuç alınmıştır.
baştan söylüyorum yani çalışmıyor falan demeyin.!​

XW1B15.png

Bağladığım Sitede Sorun Çıkmıştır Bundan Dolayı Programı Düzeltince Link'i Koyacağım.

Son düzenleme:

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Eğer gerçekten çalişiyor ise süper, cok işime yarıcak derim özelden numara atıcam kendi numaram mesaj at bana bakalım :)

+ Gelen mesajın başlıgı nedir

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
Ben bunu siteye bağlamıştım geliyordu.. acaba sitede bir sorun mu var bilmiyorum. daha şimdi olmaya başladı galiba hata.başka bir site bulup eklemem gerekecek düzelmez ise

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.