THT Tv Oneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HackerTrojan

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,098
0
system32
Merhaba Biraz once 1 haftadan sonra foruma giris yapmistim ve THT Tv`yi Gordum Oncelikle Hayirli olsun

1 2 onerim olcak :)

Oncelikle Temasi Guzel fakat cok daha guzel wp temalari mevcut :)

ikinci olarak 1 2 ayar gerekli

Arama kutusu cok kucuk olmus onu duzeltirseniz iyi olur

3. Olarak post views eklentisinin ayarlarinda views yazisini silerseniz guzel olur

ayrica son yazi yorum kismini biraz duzenletin yazi resmi falan ciksin :)

Ve ana sayfa aciklamasi , anahtar kelime ve resimlere alt etiketi eklerseniz seo acisindan iyi olur

Son düzenleme:

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
157
Haklısın kardeşim :)

Ve de küçükte olsa imzada resim yasak üyeler için /

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Merhaba Biraz once 1 haftadan sonra foruma giris yapmistim ve THT Tv`yi Gordum Oncelikle Hayirli olsun

1 2 onerim olcak :)

Oncelikle Temasi Guzel fakat cok daha guzel wp temalari mevcut :)

ikinci olarak 1 2 ayar gerekli

Arama kutusu cok kucuk olmus onu duzeltirseniz iyi olur

3. Olarak post views eklentisinin ayarlarinda views yazisini silerseniz guzel olur

ayrica son yazi yorum kismini biraz duzenletin yazi resmi falan ciksin :)

Ve ana sayfa aciklamasi , anahtar kelime ve resimlere alt etiketi eklerseniz seo acisindan iyi olur

search kısmı sadece anasayfada öyle cıkıyor indexde sorun var son yazılarda baska bir altarnatifimiz yok önerini dikkate alacağız teşşekür ederim

fathcnblt

Katılımcı Üye
16 Eki 2013
293
0
Turan
Şuanda ayarlıyorlar galiba kardeşim son hali bu :
4Zmdy7.png

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Tema seçimi ve diğer önerileriniz için teşekkür ederiz...

Ancak tema seçimi olsun yada başka birşey olsun Admin onayıyla yapılmıştır ve bu şekilde devam edecektir

İyi Forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.