THT Üyelerine Özel CSS 2-3 ve HTML Dersleri

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
Öncelikle HTML ve CSS dersleri için herhangi bir dil bilmenize gerek yoktur. Arkadaşlardan tek ricam bu konu hakkında ciddi olmaları. Bir anlık heves uğruna daha çok kişinin hakkına engel olmamaları olacaktır.

Tüm öğrenim görmek isteyen arkadaşlar burada belirteceğim saatlerde müsait değiller ise başvuru yapmamalarını istiyorum.

CSS ve HTML dersini öğretmeye başladığım arkadaşlar bir CSS Uzmanı sınıflandırmasına girmeden dersleri bitirmeyecek ve bu arkadaşlardan eğer isterler ise çeşitli firmalara girebilmeleri için yardımcı olacağım.

Tüm Dersleri eksiksiz tamamlamış öğrenciler Web Designer sınıflandırmasında olacaktırlar. Herhangi bir diplomaları bulunmayacak zaten firmaların sizlerden aradığı diploma değil bilginiz olacaktır.

Başvuru için tek şart ise;
* 17 Yaşından büyük olmak. ( Arkadaşların Derslerini İhmal etmelerini istemiyorum. )

CSS3 ve HTML Ders Öğretmeni olmak isteyen arkadaşlar Bana Özelden Mesaj atabilirler.

Başvuru için gerekenler;

Konu altına Katılmak İstiyorum demek.
Özelden Skype adınızı tarafıma atmak.

Başvurular Yeterli Sayıya ulaştık dan sonra gruplandırmalar olacaktır.
Öğrenciler ve Ders Saatleri Konu içerisinde yayınlanacaktır.

Şimdiden Hayırlara Vesile Olması Dileğiyle, Sağlıcakla Kalın.

// Yönetimden Konudan Daha çok kişinin faydalanabilmesi için Sabit Bir Konu haline getirilmesini rica ediyorum.

sleeplexs

Katılımcı Üye
20 Şub 2011
596
1
C://
katılmak isterim aga böyle konularda örnek olsun başkalarına çok iyi yapmışşın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.