THT Yeni Yıldan Ne Bekliyor?

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
Merhaba arkadaşlar
Kısa ve öz yeni yıldan beklentinizi sıralarmısınız?Ben başlıyorum;
Yeni bir laptop bekliyorum.

konfic100

Katılımcı Üye
19 Ocak 2009
982
0
Hayatıma renk ve huzur katacak bir kadın..

Evlilik yolu görünür inşallah bu sene..

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,812
106
26
Ankara
Keşke her beklediğimiz şeyler gerçekleşse geçen sene huzur istedik olmadı bu sene de istesek yine olmayacak o yüzden bir beklentim yok gibi :)

duy-Gu

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
660
0
27 sene birşeyler istedim. Bu sene değişiklik yapıp istemicem bakalım ne çıkarsa: ))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.