THT Yol

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
Önce

qgwwf.jpg

Sonra

qgwy2.jpg

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
çalışman cokdaha güzel bir hal alabilrdi 3 ayrıntıya dikate alarsak birincisi 3D uygulması zemine uygun şekilde basmamış ikincisi yazı fontu ideal fakat sade ve hafif bir efekt uygulayabilirsin 3. ise çalışmalarınızda Zemindeki ışık 3D ile uyum içinde olması ilave olarakda font yüzeyine aslfalt dokusunu işleyebilirsen farklıbir uygulma olabilr diyorum tabiki buda benim fikrim
çalışmalarında başarılar dilerim

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
çalışman cokdaha güzel bir hal alabilrdi 3 ayrıntıya dikate alarsak birincisi 3D uygulması zemine uygun şekilde basmamış ikincisi yazı fontu ideal fakat sade ve hafif bir efekt uygulayabilirsin 3. ise çalışmalarınızda Zemindeki ışık 3D ile uyum içinde olması ilave olarakda font yüzeyine aslfalt dokusunu işleyebilirsen farklıbir uygulma olabilr diyorum tabiki buda benim fikrim
çalışmalarında başarılar dilerim

bu kadar şeyden sonra neden "suskun"u seçtin kardeşim...:D (nick)

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
bu kadar şeyden sonra neden "suskun"u seçtin kardeşim...:D (nick)

konuya acıklıkvermekadına uzun yazmış olmam cok konusuyor anlamına geldi herhalde buda nickimin suskun olması na bağlı olarak pek bir anlam taşımıyor diyebilirim ama hicbir fikrim yok gözelbir analiz yapmışsın hicde oyle biri deyillim aslında
budurumda sen ne olmasını isterdin budurumda ? :)

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
konuya acıklıkvermekadına uzun yazmış olmam cok konusuyor anlamına geldi herhalde buda nickimin suskun olması na bağlı olarak pek bir anlam taşımıyor diyebilirim ama hicbir fikrim yok gözelbir analiz yapmışsın hicde oyle biri deyillim aslında
budurumda sen ne olmasını isterdin budurumda ? :)

benim nickine sözüm yok yanlız yazarken fazla yazıyorsun yani çelişiyorlar onu belirtmek istedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.