THT'ye Girdiginizde ilkönce nereye bakıyorsunuz?

MMExpenia

Üye
1 May 2013
83
0
Sitede gezerken birden aklıma geldi böyle birşey yapayım dedim :)
1-2-3-4-5-6 veya 1 ve 2 diye yorum atabilirsiniz ben sadece 3 :D
qqrGdD.png

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Dostum ben direk grafik tasarım bölümüne bakıyorum ama numarası yok o bölümde sayılıyor mu :D

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,985
1
122
THT Yardım Merkezi benim ikinci evim gibi konularıma bakarsanız çoğu yardım merkezi :D Öğrenmeyi soru sormayı çok severim. :D Yardım etmeyide severim. Mesajlarımın %55'i yardım merkezinde. :D

EDIT: 2.401. mesajım :trl
EDIT: 2.403. mesajımı yazdım. :D Bu ne ya sürekli güncellemek istemiyom ben :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.