Ticaretten anlayan arkadaşlar

'MTG

Uzman üye
23 Haz 2015
1,460
7
System32
Herkese iyi akşamlar ben ve 2 arkadaşım kimya öğrencisiyiz parfüm yapıyoruz bunu ne gibi stratejilerle nerelere satabiliriz fikri olan arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar.

Kendiniz direk Berber dükkanlarına satabilirsiniz. Semtinizde veya çevre semtlerdeki berberler ile anlaşabilrsiniz.

18 Ara 2010
88
0
ticaretten pek anlamam ama fikrimi söyliyim, elinize çanta alıp kahveleri falan gezebilirsiniz marka belirlendiyse tanıtım amaçlı olur eğer müşterilerin hoşuna gittiyse parfüm satan yerlerle gidip görüşülebilir tanıtım amaçlı bir kaç tane ürün bırakabilirsiniz (olmaz kabul etmezler yapamıyacaz tarzı düşüncelere kapılmayın) her zaman birbirinizi motive edin :RpS_thumbsup:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Merhabalar

seyyar olarak her yerde satabilirsiniz sonrasında kirası ucuz bir dükkan açarak işleri büyütebilirsiniz

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Bütçeniz yetiyorsa öğrenci olarak, adım adım;
- Sağlam bir websitesi bay/bayan ayrı panel
- Hoş ve sade bir tasarım ile +1000 kartvizit
- Kendi yakın ve cevrenden başlayarak dağıt kartvizitlerini ve yanlarından küçük şişelerde deneme ürünü ver.
- Mutlaka herkesin çevresi olan dayısı/amcası vardır, sende onu bul ve eline 50-100 kartvizit sıkıştır biraz da deneme ürünü çevresine laf arasında dağıtsın.
- Siteni yükselticek güzel bir SEO paketi.
Sonrası kendi mantığına ve Zelanda kalmış :)

..::Umarım başarılı olursunuz::..

HocaXD

Uzman üye
18 Mar 2017
1,875
0
Roma
Dostum iyi güzel yapmışsınız da alerjiik vs etki yaratıyor mu yaratmıyor mu mühim olan bu ürün iyi oldu mu her türlü satarsın bu arada benim önerim sanal pazarları kullanabilirsin

bora74

Üye
3 Haz 2017
112
0
ZİRVE
tanıtım amaçlı küçük tüplerde parfümler yaparak istanbuldaysanız semtinizin veya çok işlek olan yerlerde ufak bir stant açıp dialog kurarak parfümlerinizi satabilirsiniz
bak bunu beğendim gösterişli olur uğraşılmış gösterilir yani müşteri çeker küçük deneme kutularında bence ilk önce dağıtın kendinize 30 tl lik kartvizit bastırın reklamınız olsun semt semt gezin sonrasında dağılmya başlar isminiz zaten hadi Allaha emanet kolay gelsin :RpS_thumbsup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.