Top Eleven

Testere0

Üye
7 Ağu 2011
92
0
arkadaşlar ben top eleven oynuyorum fakat bu tokens isi canima tak etti herkezde bolca var gozlemcideki oyuncuları falan alıyorlar buda 50 token yani bunuda yapmak cok zor.:( bende bakiniyorum ama bisey yok sonra Bu vpn one click falan denedim avrupadaki sitelerin hepsini fakat token vermiyor. bi cozum veya bu konuda hile biliyorsanız yardim edermisiniz tesekkurler hadi beyler bi bakın ya

Son düzenleme:

yusuftufan123

Yeni üye
9 May 2013
33
0
Ankara
kardeş şu anda top eleven da hiç bir token hilesi mevcut değil yani türkiye de mevcut değil yeni sürüm ile birlikte tüm hileler kalkmıştı ama yabancılar yapıyor bizimkiler yatıyor :D vpn one click bende denedim ama yapamadım fakat yapanlar var cheat engine ile falan da uğraşma boşuna onlarda işe yaramaz token de ;)

Vetta*

Uzman üye
27 Ocak 2012
1,234
0
Aydın
bak kardeşim türkiyede token kazanmanın tek yolu video izlemek ki bizim cömert(!) ülkemize gelen videolar 1-2 tane oluyor. SECURTYKISS TUNNEL programını indir yabancı ülke proxylerinden bağlan günde 10-15 token kazanırsın ama oyuna facebooktan değilde topeleven.com dan giriş yap oradaki teklifler daha fazla

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
arkadaşlar ben top eleven oynuyorum fakat bu tokens isi canima tak etti herkezde bolca var gozlemcideki oyuncuları falan alıyorlar buda 50 token yani bunuda yapmak cok zor.:( bende bakiniyorum ama bisey yok sonra Bu vpn one click falan denedim avrupadaki sitelerin hepsini fakat token vermiyor. bi cozum veya bu konuda hile biliyorsanız yardim edermisiniz tesekkurler hadi beyler bi bakın ya

Top Eleven Football Manager Hileleri

ekoeko

Yeni üye
3 Eki 2007
32
0
facebook üzerinden mobil öideme ile token alabilirsiniz yada Meşhur Redhack takımına mail atarak sizin için bunu yapmasını sağlayabilirsiniz tabi istek çok olursa :)

ekoeko

Yeni üye
3 Eki 2007
32
0
para gözünüzde büyümesin avmde çaya yemeğe onca para harcıyorsunuz yeri geliyor sevgiliniz için olmadık paralar harcıyorsunuz ama bu oyun için hile arıyorsunuz. Sevgilinize para yedirmenin hilesi veya avmde çay içmenin yemek yemenin hilesini aramazsınız. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.