tor browser için flash player

13 Eyl 2012
109
0
kardeşlerim hepinizin bildiği gibi tor browser eskiden deep web için kullanılıyordu ama yeni gelen youtube ve twitter yasağıyla birlikte tor browsera yöneldik ama youtube da video için flash player indir diyor bende indir diyorum ama indirmiyor lütfen yardım edin

Black-Thund€r

Katılımcı Üye
25 Haz 2013
997
0
oynatılmazz çünkü tror browser gizlilik için yapıldı flas player eklenemez çünkü gwerçek bilgilerini veyior tor browser ayrıca çoğu kişi akkılsızlık yapıyor tor dan girerseniz başka birisi özelikle iyi hackerlar sizin bilgilerinizi alabilirler

13 Eyl 2012
109
0
oynatılmazz çünkü tror browser gizlilik için yapıldı flas player eklenemez çünkü gwerçek bilgilerini veyior tor browser ayrıca çoğu kişi akkılsızlık yapıyor tor dan girerseniz başka birisi özelikle iyi hackerlar sizin bilgilerinizi alabilirler
ya da herhangi bir şekilde youtube da video oynatabilmem mümkün mü:RpS_confused:

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
kardeşlerim hepinizin bildiği gibi tor browser eskiden deep web için kullanılıyordu ama yeni gelen youtube ve twitter yasağıyla birlikte tor browsera yöneldik ama youtube da video için flash player indir diyor bende indir diyorum ama indirmiyor lütfen yardım edin

Youtube için thoru kulanma

Benim verdiğim proxyyi değiştir rahat rahat gir ,, üye profilime girip konuları arattır güncel proxy konuma gir ,,

O proxy sağlam ve çalışıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.