Tor Browser Olmadan Brave İle Deep Web Giriş

a3b2jeo.png

logo.png

:siberataysevio:

Merhabalar Turk Hack Team Ailesi

Deepweb onion linklerine girmek için Tor Browser Tarayıcısını indiriyorduk.İndiren kişiler yavaşlama,takılma gibi sorunlar yaşıyordu.
Ama artık bunun önüne fix çözüm ile geçiyoruz.

Mozilla Kamu Lisansı 2.0 (MPL) altında ve açık kaynak yazılımı Olan Brave Otomatik olarak Tor Ağına Bağlanıp Size Anonim Şeklide Hızlı Bir Hizmet Sunuyor.

Ek Olarak Brave Google'ye göre Hızlı bir Tarayıcıdır.
Google Uygulamasının Kastığı Kısımlarda Brave Hızlı Performans Vermektedir.

Brave İndirme Linki

Virüs Total

Tor Ağına Giriş Kullanımı

1.Brave Tarayacısında Sağ Tıklayıp Gizli Sekme Aç butonuna tıklıyoruz

a52y58w.png

2.Sağ Üstte Bulunan Katagori Simgesine Tıklayıp;Tor ile yeni özel pencere seçeneğine tıklıyalım.

153c2c987aee77916.png

3.Yeni bir Tor Penceresi Açılıp Sağ Üstte İşaretlediğim kısımda Otomatik olara Tor Ağına Bağlanıyor ve İşlemimiz Burda bitiyor

b25pb34.png

4.Örnek Olarak bir Onion Linkine girelim.Ve Başarı İle Sonuçlanıyor

oz29crh.png

EK Not:Eyer Kısa Yoldan Tor Ağına Girmek istiyorsanız.Normal onion linkini normal Brave Tarayıcısı üzerinden aratır iseniz sağ kısımda Tor Kutucuğu Çıkar ve Tor Sayfası Otomatik açılıp siteye Girer.

fmifeow.png

Not 2: İsterseniz Ayarlarınıda Seçeneklerinden Düzenleyebilirsiniz.

eyg7rzs.png

a3b2jeo.png

Son düzenleme:

H@cked BaBy

Basın&Medya Ekibi
28 Haz 2023
2,407
988
Arkana bak
a3b2jeo.png

logo.png

:siberataysevio:

Merhabalar Turk Hack Team Ailesi

Deepweb onion linklerine girmek için Tor Browser Tarayıcısını indiriyorduk.İndiren kişiler yavaşlama,takılma gibi sorunlar yaşıyordu.
Ama artık bunun önüne fix çözüm ile geçiyoruz.

Mozilla Kamu Lisansı 2.0 (MPL) altında ve açık kaynak yazılımı Olan Brave Otomatik olarak Tor Ağına Bağlanıp Size Anonim Şeklide Hızlı Bir Hizmet Sunuyor.

Ek Olarak Brave Google'ye göre Hızlı bir Tarayıcıdır.
Google Uygulamasının Kastığı Kısımlarda Brave Hızlı Performans Vermektedir.

Brave İndirme Linki

Virüs Total

Tor Ağına Giriş Kullanımı

1.Brave Tarayacısında Sağ Tıklayıp Gizli Sekme Aç butonuna tıklıyoruz

a52y58w.png

2.Sağ Üstte Bulunan Katagori Simgesine Tıklayıp;Tor ile yeni özel pencere seçeneğine tıklıyalım.

153c2c987aee77916.png

3.Yeni bir Tor Penceresi Açılıp Sağ Üstte İşaretlediğim kısımda Otomatik olara Tor Ağına Bağlanıyor ve İşlemimiz Burda bitiyor

b25pb34.png

4.Örnek Olarak bir Onion Linkine girelim.Ve Başarı İle Sonuçlanıyor

oz29crh.png

EK Not:Eyer Kısa Yoldan Tor Ağına Girmek istiyorsanız.Normal onion linkini normal Brave Tarayıcısı üzerinden aratır iseniz sağ kısımda Tor Kutucuğu Çıkar ve Tor Sayfası Otomatik açılıp siteye Girer.

fmifeow.png

Not 2: İsterseniz Ayarlarınıda Seçeneklerinden Düzenleyebilirsiniz.

eyg7rzs.png

a3b2jeo.png
Eline sağlık

yuathay

Katılımcı Üye
7 Mar 2023
377
180
Gitti
bi aralar girmeye calistim tails isletim sistemi ile ben faydalı şeyler var sanıyodum birşey yokmuş boş cıktı

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
350
70
Tarsus
Tails veri güvenliğini sağlıyor . Whonix ağ güvenli için whonix sanal sistemler üzerine kuruluyor sadece . Tails normal son kullanıcı bir sistem @'BARBAROS ellerine sağlık

Direkt PC nizi de tor uzerinden çıkarabilirsiniz Whonix - Superior Internet Privacy
Teşekkür Ederim Adminim.

bi aralar girmeye calistim tails isletim sistemi ile ben faydalı şeyler var sanıyodum birşey yokmuş boş cıktı
Eline sağlık güzel konu olmuş
aslında sadece ordaki onemli bilgiler icin arada dolaşmak lazım darkweb vs işte eline saglık
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.