TP-LİNK wireless n access point

34huso

Yeni üye
7 Ara 2010
12
0
mrb elimde tp-link 300mbps wireless n access point(model no tl-wa801nd) var.bunun nasıl kurulup nasıl kullanacağımı bilmiyorum.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?şimdiden yardımınız için tşk ederim

34huso

Yeni üye
7 Ara 2010
12
0
kardeşim yardımın için tşk ederimde benim sorunum bu aleti nereye ve nasıl bağlayacağımı bilmemek yani modememi yoksa pc yemi bağlayacağım bu konuda yardım istiyorum

34huso

Yeni üye
7 Ara 2010
12
0
kardeşim ben bu wifi sinyallerini kuvvetlendirmek için kullanmak istiyorum ama fiziki olarak nasıl kurulacağını bir türlü çözemedim

34huso

Yeni üye
7 Ara 2010
12
0
kardeşim bunu fiziki olarak nasıl kuracağım ve kuruktan sonra her hangi bir ayar yapmam gerekiyormu (wifi sinyallerini kuvvetlendirmek istiyorum)

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
kardeşim elindeki parçalar eksiksiz olması lazım modemin kabloluysa bilgisayara kabloyu bağlayıp telefona geçen kablo var o kablo için araya ek bir parça gerekli o parçayla ilişkilendirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.