Tr5.İn Link Kısalt Paylaş Kazan-En kazançlı '' sistem

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum

Merhaba arkadaşlar,bugün de sizlere yeni bir link kısaltarak para kazanma sistemini anlatacağım.
Tr5.in Kazaç Sistemi

sssssss.png

Bu sistem ile film,oyun ve program indirme sitelerinizde ki linkleri kısaltarak paylaşabilirsiniz.Eğer herhangi bir siteniz veya blogunuz yoksa kazanamayacağım diye düşünmeyiniz kesinlikle,sadece kendi siteleriniz de paylaşmak zorunda değilsiniz,forumlarda,tüm sosyal ağlarda … kısacası tüm alanlarda kısaltmış olduğunuz linkleri paylaşabilirsiniz.
Paylaştığınız linklere her tıklayan kişi için bir miktar para birikiyor hesabınızda.Ne kadar çok kişi tıklarsa o kadar çok kazanç yani.

Açıklamalar:

Tr5.in’in ödeme alt limiti 20 TL’dir.
Ödeme alt limitine ulaşan hesapların her ayın 15′inde ve 30unda ücretleri yatırılmaktadır.Kazanç miktarı 30 TL olanlar ise beklemeksizin istediği zaman ödeme talebinde bulunup ücretlerini alabilmektedirler.
Ödeme seçenekleri diğer link kısaltma servisleri gibi Banka,Paypal aracılığıyla ve farklı olarak mobil ödeme seçeneği sunulmaktadır.Bu ödeme seçeneklerinden istediğinizi kullanarak kazancınızı alabilirsiniz.
Ayrıca ek olarak referans linkiniz aracılığıyla kazandırdığınız her üyenin kazancının %20′si kadar kazanıyorsunuz.

Ne Kadar Kazandırıyor?

1 000 Tekil Türkiye Ziyaretçisi için 6 TL kazandırıyor.
Her ne kadar her link kısaltma servisinde olduğu gibi zaman zaman bu link kısaltma servisinde de TPC oranında dalgalanmalar yaşansa da Türkiye tekil hitleri için en yüksek ücreti vermektedir.
Özellikler Uploaderlik yapan arkadaşlar için gerçekten güzel bir gelir kaynağı olup,Uploaderlik sisteminden kazandıklarından bile daha fazla kazanabilecekleri bir sistemdir.Mesela ben şu an Tr.5′in de Adsense’da kazandığım miktardan daha çok kazanıyorum,ilginç ama gerçek.

Kazanmaya Hemen Başlamak İçin>>> Buraya Tıklayıp Üye Ol

Eğer WordPress sistemi kullanıyorsanız,Tr5.İn’in WordPress sistemindeki tüm linklerinizi bir tıklama ile Tr.5′ine çevirebilmeniz için oluşturulmuş özel eklentiyi buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
Link.TL ve Bv.vc‘yi denemenin ardından Tr5.İn’in yüksek ücreti verdiği için ve araştırmalarım sonucu ödemelerde bir sıkıntı yapmadığını görüp Tr.5.’İn Link Kısaltma servsine geçtim.

18 Saatlik Tr5.İn Kazancım:
[Resmi Tam boyutta görebilmek için buraya tıklayınız.]

sssssss.png

Not:

Tr5.İn sistemi ödemelerde sıkıntı yaratmayıp,çok kazanan yayıncılarını bir süre sonra bahane bulup banlamak gibi bir hile yapmamaktadır.Ödeme aldığımda,muhtemelen ayın 30′unda ödememi almış olurum o zaman burada Tr.5′inin ödeme yaptığına dair kanıtımı yayınlarım.

Türkiye hitleri için en yüksek ücreti veren link kısaltma servisi Tr5.İn’dir unutmayın.

İyi günler bol kazançlar arkadaşlar. .

Daha Fazlası İçin Kaynak: Tr5.İn ile link kısaltıp paylaşarak para kazan | Hayalcin

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
Çok reklam veiyor ben almıştın önceden beğenmedeim reklamdan bazen istedeiğim siteye bile ulaşamıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.