TRlink kazancım iyi mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
zdPKFf.png

Ne zaman alt limite ulaşırım kaç güne yani ? Ve iyi mi böyle şuan her gün böyle.​

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Şuanlık iyi benimkide hemen hemen aynı taktik felan varsa söylermisin

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
hergün 1 dolara yakın kazanıyorsan gayet iyi bir gelir :)

Yok hocam :D O toplam kazanç en üstte bugün ki kazanç yazıyor. O günlük kazancım her gün.

Şuanlık iyi benimkide hemen hemen aynı taktik felan varsa söylermisin

Oyun hileleri videoları

hmm tmm eywallah sağolasın günlük 0.50 dolar iyi yani 2.021 tl :RpS_thumbup:

0,523$ oldu kaç tl yani

Bugünkü kazancım bu :D Ne zaman ödeme almaya başlarım

böyle gitse günlük 0.50 dolar olsa 5 gün içinde ödeme istersin bende 5-6 dolara yakın ödeme aldım

Şuan 3,53 tl deyim hocam bugün de böyle ise tam ne zaman alırım gün olarak ? Bir de alt limit kaç bilmiyorum ona ulaşınca tüm parayı mı alıyorum yoksa alt limit parasını verip tekrar 0 dan mı birde hangi ödeme yöntemiyle aldın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Oyun hileleri videoları

0,523$ oldu kaç tl yani

2tl 10 krş

Bugünkü kazancım bu :D Ne zaman ödeme almaya başlarım

böyle gitse günlük 0.50 dolar olsa 5 gün içinde ödeme istersin bende 5-6 dolara yakın ödeme aldım

Şuan 3,53 tl deyim hocam bugün de böyle ise tam ne zaman alırım gün olarak ? Bir de alt limit kaç bilmiyorum ona ulaşınca tüm parayı mı alıyorum yoksa alt limit parasını verip tekrar 0 dan mı birde hangi ödeme yöntemiyle aldın

ininal 2.50 dolar sen hangisi ile alıcaksın ona göre söylim

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD

2tl 10 krş

ininal 2.50 dolar sen hangisi ile alıcaksın ona göre söylim

ininal bende

aynen ininal 2.50 dolar 4-5 gün içinde ödeme istersin

Tüm parayı veriyorlar mı ?

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Eğer 10 gün boyunca böyle deva edersen 10. günde 35 Tl olur 10. günden itibaren günlük kazancı 5 tl ye çıkarırsan 1 ay boyun 135 TRY olacaktır.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu muhabbete döndüğü için kilitlenmiştir. Muhabbet edecekseniz özel mesaj yolu ile konuşabilirsiniz.

Birleştirdiğim postları sizde görüyorsunuz 2 nizden başka post atan yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.