Trojanınızı .jpg (resim) uzantısına çevirin %100 çalışıyor programsız virüssüz

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
Trojanınızı .jpg (resim)'e çevirin %100 çalışıyor programsız virüssüz >Videolu<*Yeni*

aNLATIM 1 - VİDEOLU

arkadaşlar çalışmıyor olmuyor bu konu boş diyenler için yeni video ekliyorum izleyin ve görün
video online izlenebilmektedir ve herkese açıktır:
https://tik.lat/YfOHa

aNLATIM 2 - METİN
arkadaşlar sizlere anlatacagım yöntem sayesinde server.exe lerinizi jpg uzantısına çevirip ikonunuda resim ikonu yapıp millete sanki resimmiş gibi trojenınızı yollayıp sorunsuz çalıştırttıracaksınız %100 çalışıyor inanmayan yukarıdaki videoyu izler görür

başlayalım...

arkadaşlar önce server.exe nizin simgesini bazı simge değiştirici programlar yardımıyla değiştirebilirsiniz ve resim simgesi yapabilirsiniz böylece kurban dosyanın resim olduguna inanacaktır ben program vermiyorum isterseniz "ResHack" diye bi program var aratıp bulabilirsiniz temin etmesi kolay internette kuıllanımıda mevcuttur

şimdi gelelim can alıcı noktaya

bilgisayarıma girin araçlar - klasör seçenekleri - görünüm sekmesinden "bilinen dosya uzantılarını gizle" seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın sonra server.exe nize sağ tıklayıp adını değiştire tıklayıp adını server.jpg.djp yapın böylece göreceksinizki server.exe nizin sondaki .djp uzantısı gizlenecek ve böylece serveriniz server.jpg olacaktır simgesinide resim simgesi yaptıkmı server aynı bir resim gibi oluyor zaten sap tıklanıp özelliklerden bakıldıgındada jpeg dosyası oldugu yazıyor ve server tıklanınca sorunsuz çalışıyor

Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

_ExcLusivE_

Yeni üye
5 Eki 2009
21
0
arkadaşlar sizlere anlatacagım yöntem sayesinde server.exe lerinizi jpg uzantısına çevirip ikonunuda resim ikonu yapıp millete sanki resimmiş gibi trojenınızı yollayıp sorunsuz çalıştırttıracaksınız %100 çalışıyor

başlayalım...

arkadaşlar önce server.exe nizin simgesini bazı simge değiştirici programlar yardımıyla değiştirebilirsiniz ve resim simgesi yapabilirsiniz böylece kurban dosyanın resim olduguna inanacaktır ben program vermiyorum isterseniz "ResHack" diye bi program var aratıp bulabilirsiniz temin etmesi kolay internette kuıllanımıda mevcuttur

şimdi gelelim can alıcı noktaya

bilgisayarıma girin araçlar - klasör seçenekleri - görünüm sekmesinden "bilinen dosya uzantılarını gizle" seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın sonra server.exe nize sağ tıklayıp adını değiştire tıklayıp adını server.jpg.djp yapın böylece göreceksinizki server.exe nizin sondaki .djp uzantısı gizlenecek ve böylece serveriniz server.jpg olacaktır simgesinide resim simgesi yaptıkmı server aynı bir resim gibi oluyor zaten sap tıklanıp özelliklerden bakıldıgındada jpeg dosyası oldugu yazıyor ve server tıklanınca sorunsuz çalışıyor

Sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyorum

Bir Teşekkürü esirgemeyin
Aynısını yaptım ama sonunda ki yazı kaybolupda .jpg olmadı uzantısı.. ? aynen öyle kaldı

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
Denemeden ÇaliŞmiyo demeyİn allah allah sankİ vİrÜslÜ dosya verdİkte mİllet denemekten korkuyo kardeŞİm deneyİn gÖrÜn mİllete deneyen varmi dİcenİze.

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
ya siz embesil misiniz nesiniz ben size serveri server.jpg yapın demedim zaten öylede yazmıyor server.jpg.djp yazcanız ne server bozulur ne hata verir fıstık gibi çalışır server.jpg.djp nin sonundaki djp zaten otomatik gizleniyo sonuyçta server.jpg kalıyo yazıyı okumadan embesil embesil konuşmayın adanmı hasta etmeyin

emmre052

Yeni üye
21 Kas 2009
35
0
anlattığı oluyor ancak sadece kendi pc nde böyle gözüküyor.adama da aynı işlemleri yaptırısan adam yutabilir

kozmon

Katılımcı Üye
30 Kas 2008
470
0
Sakarya
anlattığı oluyor ancak sadece kendi pc nde böyle gözüküyor.adama da aynı işlemleri yaptırısan adam yutabilir

kardeşim 1.si olucak orası kesin
2.si kardeşim serveri server.jpg.djp yapıp adama atcan adam bişi yapmadan da resim olarak zaten görünür sen işlemi yapcan serveri resim yapınca adama atcan okadar adamın bişi yapmasına gerek kalmadan resim olarak görünecek

videoda eklendi izleyin sonra konuşun

Son düzenleme:

emmre052

Yeni üye
21 Kas 2009
35
0
kardeşim 1.si olucak orası kesin
2.si kardeşim serveri server.jpg.djp yapıp adama atcan adam bişi yapmadan da resim olarak zaten görünür sen işlemi yapcan serveri resim yapınca adama atcan okadar adamın bişi yapmasına gerek kalmadan resim olarak görünecek

videoda eklendi izleyin sonra konuşun

ozmnda server bozuluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.