Trojen Birleştirme [ .jpg , .txt , .exe , .avi ] ve Birçok Uzantı İle [ Videolu ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
Oluşturduğumuz serverimızın ( .jpg , .txt , .exe , .avi ) ve birçok uzantı ile nasıl birleştirildiğine örnek verdim videoda.​

Video İçin Tıkla

[ Materyaller ]

Autoit Tıkla İndir ( Link Yenilendi )​

Autoit Kodumuz . [ İNDIR ]

RAR SIFRESI ICIN​

CIFRA
Kod:
¾®±·°
07dL3o.png

Son düzenleme:
9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Sen, iyi güzel olayı anlatmışsın da... Ne kodu gösteriyorsun , nede o eklenecek resimin isim yerini söylüyorsun. Eğer bir şeyi anlatıyorsan anlatımını yapıyorsan konuya koyacaksın ki neyin ne olduğunu insanlar görsün..

Konunu ihbar ediyorum. Bilgin olsun.

//İhbar

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
Sen, iyi güzel olayı anlatmışsın da... Ne kodu gösteriyorsun , nede o eklenecek resimin isim yerini söylüyorsun. Eğer bir şeyi anlatıyorsan anlatımını yapıyorsan konuya koyacaksın ki neyin ne olduğunu insanlar görsün..

Konunu ihbar ediyorum. Bilgin olsun.

//İhbar

İstediğin gibi ihbar edebilirsin kod gayet basit içerisine birleştirmek istediğiniz "uzantının" dosya ismini ekliyorsunuz ve derliyorsunuz birleştirme işlemi gerçekleşiyor geri kalanında zaten icon filan ekleyebilirsiniz videoda gayet detaylı ! Sizleri düşünüp uğraşıp video çekende suç aslında. Amacım bu işi bilmeden herkesin hazıra konmasını engellemek olduğundan kodu gizledim.

Son düzenleme:

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler
İstediğin gibi ihbar edebilirsin kod gayet basit içerisine birleştirmek istediğiniz "uzantının" dosya ismini ekliyorsunuz ve derliyorsunuz birleştirme işlemi gerçekleşiyor geri kalanında zaten icon filan ekleyebilirsiniz videoda gayet detaylı ! Sizleri düşünüp uğraşıp video çekende suç aslında. Amacım bu işi bilmeden herkesin hazıra konmasını engellemek olduğundan kodu gizledim.

Haklisin adam yapamamis galiba ondan zoruna gitmiş o kendi sorunu sen gayet guzel anlatmissin ellerine saglik

zeroero

Üye
15 Şub 2011
58
0
bende aviye soktuğumu bilirim, kodsuz bir şekilde vlc media playerde açık bulmuştum avi video açılırken aynı zamanda exe de açılabiliyordu ama sadece vlc media playerde.

9 Eyl 2012
1,943
0
Poland
Derdimi anlatamadım... Bak şimdi dostum. Senin şu videoda siyah olarak kapadığın kod var ya ? Anlatabildim mi ? Orada ki virüs kodunu kapatmışsın. İsteyen arkadaşlara da pm olarak yolluyorsun. Benim yapıp yapamamam mesele değil. Ses kaydının içine , normal internetten indirdiğin fotoğrafın içine (exe değil) girdiğin sitenin arka planına virüs yerleştirebilen bir adama dediklerinize bakın. Burada amacım kendimi övmek değil yada bir başkasını yermek değil. Geçen seneydi galiba , aynı şey normal platform olan bir forumda oldu. Virüs kodunu pm ile yolluyordu bir tane eleman. Sağ olsun bizim arkadaş da indirip bir müzik olan bir playera atmıştı. Sonra anladık ki virüs sadece virüs değil , kod yapıştırıldığı anda yapıştırılan bilgisayarın loglarını virüsü yapan kişiye atıyor. Bunu anlatmak istedim tam anlamıyla kısa bir şekilde ancak bakıyorum ki yapamamış böyle olmuş diyen arkadaşlarla dolu. Sen çek yine video nu yap yine yapacağını. Ama virüsü paylaşıyorsanda herkese açık paylaş. Bakalım inceleyelim anlatabiliyor muyum güzel dostum ? Ayrıca virüs , keylog bunlarla işim yok. Konu başlığını girince eski günler geldi aklıma. Virüsü yaptığım günler. O yüzden konuyu biraz irdeledim ve video na baktım. Orada ki virüsü sansür ile kapatıp pm olarak arkadaşlara atman beni sıkıntıya soktu. Olay bundan ibaret. Umarım anlatabilmişimdir dostum. Eğer hala anlatamadıysam da yapabileceğim bir şey de yok dostum. Kolay gelsin..

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Tartışmaya gerek yok beyler!videoda sansürlenen kısımdaki kodlar zaten rar halinde paylaşılmış durumda. Kodlarda herhangi bir sıkıntı da yok içiniz rahat olsun. Videodaki sansürün amacı kodların forum dışında kullanılmasını engellemek diye düşünüyorum ben haksız mıyım red? Artı olarak da Autoit programını da direkt kendi sitesine yönlendirip uğraştırma milleti en uygun sürümünü upload edip direkt link paylaşırsan daha güzel olur...

Ek olarak özelden kod isteyenler için forumdaki hiç kimse olacaklardan sorumlu tutulamaz bilginiz olsun!!!

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
Tartışmaya gerek yok beyler!videoda sansürlenen kısımdaki kodlar zaten rar halinde paylaşılmış durumda. Kodlarda herhangi bir sıkıntı da yok içiniz rahat olsun. Videodaki sansürün amacı kodların forum dışında kullanılmasını engellemek diye düşünüyorum ben haksız mıyım red? Artı olarak da Autoit programını da direkt kendi sitesine yönlendirip uğraştırma milleti en uygun sürümünü upload edip direkt link paylaşırsan daha güzel olur...

Ek olarak özelden kod isteyenler için forumdaki hiç kimse olacaklardan sorumlu tutulamaz bilginiz olsun!!!

Kesinlikle öyle abi ben bu iş ile 1 aydır uğraşıyorum ve ne öğrendiysem ilk sana sordum bilgi aldım ve ne kaptıysam direk video çektim paylaştım bunda artniyet yok kodları sansürledim çünkü kodlar kısa ve bilmeden emek vermeden önüne gelen oluşturup kullanmasın diye.Bu konunun değeride bence oldukça yüksek ön araştırma yaptım ve forumda yeri yoktu sanırsam bende paylaştım ki hem binder görevi görüyor vede trojeneniz fud ise yine fudluğunu koruyor desteğiniz için teşekkür ederim.

rar şifresi hatalı diyor neden acaba
Rar şifresi için cifrar kodunu decode etmen lazım kardeşim

Derdimi anlatamadım... Bak şimdi dostum. Senin şu videoda siyah olarak kapadığın kod var ya ? Anlatabildim mi ? Orada ki virüs kodunu kapatmışsın. İsteyen arkadaşlara da pm olarak yolluyorsun. Benim yapıp yapamamam mesele değil. Ses kaydının içine , normal internetten indirdiğin fotoğrafın içine (exe değil) girdiğin sitenin arka planına virüs yerleştirebilen bir adama dediklerinize bakın. Burada amacım kendimi övmek değil yada bir başkasını yermek değil. Geçen seneydi galiba , aynı şey normal platform olan bir forumda oldu. Virüs kodunu pm ile yolluyordu bir tane eleman. Sağ olsun bizim arkadaş da indirip bir müzik olan bir playera atmıştı. Sonra anladık ki virüs sadece virüs değil , kod yapıştırıldığı anda yapıştırılan bilgisayarın loglarını virüsü yapan kişiye atıyor. Bunu anlatmak istedim tam anlamıyla kısa bir şekilde ancak bakıyorum ki yapamamış böyle olmuş diyen arkadaşlarla dolu. Sen çek yine video nu yap yine yapacağını. Ama virüsü paylaşıyorsanda herkese açık paylaş. Bakalım inceleyelim anlatabiliyor muyum güzel dostum ? Ayrıca virüs , keylog bunlarla işim yok. Konu başlığını girince eski günler geldi aklıma. Virüsü yaptığım günler. O yüzden konuyu biraz irdeledim ve video na baktım. Orada ki virüsü sansür ile kapatıp pm olarak arkadaşlara atman beni sıkıntıya soktu. Olay bundan ibaret. Umarım anlatabilmişimdir dostum. Eğer hala anlatamadıysam da yapabileceğim bir şey de yok dostum. Kolay gelsin..

Demek istediğini gayet iyi anladım sende haklısın tabi Platonun düşünce akımında olduğu olduğu "birkez olsun şüphe duymak lazım" fakat pm ile vermemin sebebi daha öncesinde bu crypter işinden anlayan bi kaç kişiden yardım istedim ve hiç bir şekilde geri dönüş dahi gelmedi bende buna alındım tabi ister istemez bende kendi öğrendiğim şeyleri konu olarak açtım ve paylaşmaya karar verdim yorum atanlar arasındada hakedenleri inceleyip vermek istedim sonra kararımı değiştirdim biraz daha yumuşadım ve kodu paylaştım şifresinide paylaştım yine kolay kullanılmasın diye cifra ile sifre koydum. İstersen özelden editlenmemiş videomuda atabilirim sana hiçbir şekilde kötü niyetimin olmadığını anlıcağını sanıyorum teşekkür ederim yinede yorumun için.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zeroero

Üye
15 Şub 2011
58
0
konuya pek hakim olamadım malesef ama konu sahibinin açıklık getireceğini düşünüyorum :) yarın uygun zaman aralıkları icinde pm bırakacağım karsılıklı teamviewer aracıgıyla bi goster bakalm kafam da bu aralar pek yoğun ya.

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
hakim oluncak bir durum yok kardesim videoyu izleyen ve sifreyi cozen kisi rahatlikla kullanabilir.

llJackSparrowll

Uzman üye
21 Eki 2014
1,537
2
Karayipler

demez olaydım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.