TTNET 8 MBps İnternet Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByEllinoAsker

Uzman üye
25 Ocak 2012
1,262
0
İzmit
Limitsiz 8 MBps internetim var. Ama bugün hızısı test edim dedim 1 MBps çıktı. Normal de eskiden 10 Mbps hatta 11 MBps bile olurdu ama şimdi 1 MBps olmuş. Modem bozuldu (Markası Zyxel) ve yeni modem aldım. (Markası: PolyGold) . Sorun modem den mi kaynaklanıyo anlamış değilim.Video izlerken bile durukluyo. 5 MB olan dosyayı 2 saat de indiriyo...

KISACA SORUNUM NEDİR ?

Son düzenleme:

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
Bazı internet paketlerinde 25 veya 20 gb gizli kota olur.Sen onun limitsiz olduğuna bakm****otan 25 gb yi geçtiyse bir dahaki ayı bekle düzelecektir o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.