TTNET borcunuzdan dolayı kapatılmıştır. [SORUNU]

20 Eki 2012
114
1
Arkadaşlar herkeze merhabalar,

başlıkta belirttiğim gibi internetim faturaları yatıramamamız dolayısıyla kesildi.Şuan UltraSurf'ten bağlanıyorum.Fakat net hızım çok yavaş sebebi UltraSurf. Forumda aradım biraz ama başka bir program göremedim. Gözümden kaçmıştır umuduyla buraya konu açıyorum. Yardımcı olabileceğiniz bir program veya programsız halledebilme yolu var mıdır ? Mağdur durumdayım bu konuda bilgisi olan arkadaşları bekliyorum konuya.Eminim bu konudan müzdarip olan birçok kişi vardır. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar.

20 Eki 2012
114
1
Yavaş olur yapacak bişey yok.
Ayrıca https destekli sitelere de girebilirsiniz.
Örneğin facebooka.

O konuda bilgim var https destekli sitelere girebiliyorum.Onun dışında bir yolu var mı diye sorma amaçlı sormuştum.Yinede cevabın için teşekkür ederim . Diğer bir sorum olsun o zaman sana UltraSurf 12.01 ile 13.01 arasında hız farkı gözle görülür şekilde olur mu ? Bu konuda bir bilgin var mı ?

xSonuncuKraLx

Uzman üye
1 Şub 2012
1,166
0
Tor Browser Öneren Arkadaş Tor Zaten Yavaş Bir Tarayıcı Birde İnternet Kapalıyken Düşünsene Benimkide Kapanmıştı Dün Açtırdım Denemediğim Yol Kalmadı Black İp Denedim Tor Denedim Ama Olmadı Yapamadım Beceremedim Diyelim. Sadece Facebook a Girebildim.

ByMcKaRaKeFeN

Uzman üye
8 Haz 2010
1,079
1
GaziAntep
Tor Browser Öneren Arkadaş Tor Zaten Yavaş Bir Tarayıcı Birde İnternet Kapalıyken Düşünsene Benimkide Kapanmıştı Dün Açtırdım Denemediğim Yol Kalmadı Black İp Denedim Tor Denedim Ama Olmadı Yapamadım Beceremedim Diyelim. Sadece Facebook a Girebildim.

Bende Suan Tık Yok HotspotLa sarki face tht üstüne filmde izliyodum dolmasını bekliyorum HD :)

20 Eki 2012
114
1
Evet arkadaşlar Tor yavaş . Ultra Surf şuan elimdekilerin en iyisi, sürümler arasında da ufak tefek farklar varmış sanırım 13. sürümünü kullanın öyle bir durumda. HotSpotta ise genel bir hata alıyorum çoğu kullanıcıda da veren bir hata o yüzden onun için birşey diyemiycem arkadaşlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.