TTNET- İntikam (Borç Varken İnternete Girmek)

FelsPooN

Yeni üye
26 Nis 2013
16
0
Evet TTnet internetimi kesmiş bulunmakta. Sanki çok bir hizmet verdi de bir de kapanmasını çekiyoruz. Şimdi Ultra Surf gibi bir program kullanıyorum. 0.20 gibi bir hızım var :) Bu program normalde internet borç sayfasını ve sadece https uzantılı site kullanırken başka sitelere de girebiliyorum.

Fakat dediğim gibi rahatsız edici bir yavaşlıkta ve online bir oyun açılmıyor (SaMp). Programın yaptığı şeyi manuel olarak yapmak istiyorum (DNS, Proxy) hangi ayarları ellediyse onları manuel olarak kullanmak istiyorum.

Kısacası internet borçluyken eskisi gibi kullanabilmek istiyorum.

NOT: Gözünüze şimdi kötü biri gibi gözükebilirim fakat TTnet bence onlara yapılan her kötülüğü hak ediyor. Bir modem verdiler, aylık 50 TL ödüyorum interneti günde adam akıllı 1 saat kullanabiliyorum. Ondan sonra da dakka başı kesiliyor. Benim o kadar param ziyan oldu. Şimdi yeni bir modemim var dayanıklı bir şey. Ama internetim yok.

Yardımcı olun ne olur.

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Kardeş bende boyle bir intikam almak isterim Türkiye de saglam internet cok zor herkes kazıkcı bu devirde hele kotalı kullandıysan bir ara kota virüsüne kadar var.Birde adil kullanım diye birşey uydurmuşlar.Pahalı pahalı satıyorlar.Vınn desen uploadları bile kotadan sayarak kazıklıyor milleti yani duzgun internet bulmak zor sana katılıyorum.Keşke boyle bir yontem olsa.

FelsPooN

Yeni üye
26 Nis 2013
16
0
Beni anlamıyorsunuz. Bunlar bir şey değil, bunlar sıradan. Bunları herkes yapıyor. Daha farklı, daha güzel. İnsanlar mutlu olsun. Onu istiyorum.

https olayını biliyorum. Sadece facebook ve e-okul için işime yarıyor. Ben online oyunlara da girmek istiyorum. Bunun için bu sorunu çözmek gerekiyor. VPN ile alakalı bir şey olsa gerek.

Hayır benim anlamadığım TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK HACK FORUMUNDA BANA CEVAP VERECEK BİRİNİN OLMAMASI.

HeWLeTT

Yeni üye
4 Haz 2013
45
0
@yvz36 öyle diyorsunda internet kesik olduğu halde adamlar gene fatura kesiyor ona ne diyeceksin ?

İnternetin hızı 20kb hiçbirşeye girmiyor + kullanmıyorsun adam fatura kesiyor @FelsPooN un dediği gibi bir çözüm bulunmalı iyi forumlar.

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
KİM NE DERSE DESİN TTNET kadar HAK yiyen bir KURULUŞ yoktur. İNTERNETİM SINIRSIZ 8MBİT olması gerekirken Sınırsız ama 3mbit hızda kullanıuorum Bu ay faturamı yeni ödedim 72 TL VERİYORUM ! Bu o.... çocukları NEDEN BENİM HAKKIMI YİYORLAR ? O zmn internet VERMESİNler **** bune Böyle Boşu BOŞUNA para ödüyorum . NORMAL bi 20mbit LİK FİBERNET PARASINA 3mbit HIZLI İNTERNET PARASI ÖDÜYORUm .

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
TTnet kadar boktan bir internet sağlayıcısı görmedim,
Gittim Turkcell Superonline 25 Mbps aldım fakat 2.5 MB/s indirme yapmam gerekirken 6.0 MB/s ile 9.0 MB/s arası hız alıyorum. Yani fazladan hız veriyor çok mutluyum :D
İnternetim şu ana kadar hiç kesilmedi. Videoları 1080p hd izliyorum hiç donmadan yavaşlamadan. 6 GB dosyayı 12 dakikada yüklüyorum. Eğer sizin orda Superonline altyapısı var ise hiç bekleme Superonline'a geç.
Ayrıca Her ay 55 TL ödüyorum. Ev telefonu ile birlikte. Limitsiz fakat 50 GB Adil kullanım kotası var. ve bunu 100'e kadar arttırabilirsin. fakat 50 GB'da yeter.

Son düzenleme:

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
Gittim Turkcell Superonline 25 Mbps aldım fakat 2.5 MB/s indirme yapmam gerekirken 6.0 MB/s ile 9.0 MB/s arası hız alıyorum. Yani fazladan hız veriyor çok mutluyum :D
İnternetim şu ana kadar hiç kesilmedi. Videoları 1080p hd izliyorum hiç donmadan yavaşlamadan. 6 GB dosyayı 12 dakikada yüklüyorum. Eğer sizin orda Superonline altyapısı var ise hiç bekleme Superonline'a geç.
Bende Geçmeyi planlıyorum ama şu anda Bizim burada daha yok superonline Ama gelecek gibi de değil:D ÇOk haklısın Benim yazdığım yazıyı Bi oku Bu kadar LANET bu kadar ŞEREFSİZ bu kadar İBNE bi Şirket Görmedim

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Ayrıca Her ay 55 TL ödüyorum. Ev telefonu ile birlikte. Limitsiz fakat 50 GB Adil kullanım kotası var. ve bunu 100'e kadar arttırabilirsin. fakat 50 GB'da yeter.

Arkadaşımız haklı boşu boşuna hak yiyenlere para kaptıracagınıza Super Online veya Uydunet alın.

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Bende Geçmeyi planlıyorum ama şu anda Bizim burada daha yok superonline Ama gelecek gibi de değil:D ÇOk haklısın Benim yazdığım yazıyı Bi oku Bu kadar LANET bu kadar ŞEREFSİZ bu kadar İBNE bi Şirket Görmedim

Adamlar sadece para için çalışıyorlar ya. Ben Superonline aldım Ev telefonu + 25 Mbps internet (Limitsiz/50GB Adil kullanım kotası) 55 TL ödüyorum.

Eskiden TTnet kullanıyordum. Ev telefonu + 8 Mbps limitsiz ve yanlış hatırlamıyorsam 25 GB AKK (Adil kullanım kotası yani) vardı. fakat 60-70 TL ödüyordum! Resmen KAZIK!

gokmen202

Katılımcı Üye
30 Kas 2009
578
10
Adamlar sadece para için çalışıyorlar ya. Ben Superonline aldım Ev telefonu + 25 Mbps internet (Limitsiz/50GB Adil kullanım kotası) 55 TL ödüyorum.

Eskiden TTnet kullanıyordum. Ev telefonu + 8 Mbps limitsiz ve yanlış hatırlamıyorsam 25 GB AKK (Adil kullanım kotası yani) vardı. fakat 60-70 TL ödüyordum! Resmen KAZIK!

Haklısın dostum katılıyorum .

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
boş konuşmauya gerek yok ana binadan veya santralden otomatikmen hızın düşüyo olmalıı istediğin programı kullan fayda etmez ama belki indirme yaparken mtu nu değiş belki işe yarar :)

FelsPooN

Yeni üye
26 Nis 2013
16
0
Konuyu saptırmazsak iyi olur. Ama post atmaya devam edin konu güncel kalıyor :D

Beyler buna hak yeme değil hakkını alma denir. Ben günde 1 saat 2mg lik internet için mi ayda 50 TL ödüyorum? Saçmalık tamamen.

Bu program böyle bir şey yapabiliyorsa TURKİYE'nin en büyük hack forumu bunu aşabilir! TTNET kadar açığı olan başka bir firma yoktur zaten :D

Beyer VPN ile alakalı bir şey galiba. HotspotShield VPN ayarlarını değiştirip oyuna girmeyi sağlıyormuş. Bunu yapabilecek bir hacker mutlaka vardır.

Beni destekleyenler en basitinden bir beğeni ve yorum atabilir ki sitedekilerin konuyu görme oranı artsın!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.