ttnet sınırsız...

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
Arkadaşlar tanıdığım ttnet kullanıyor sınırsız internet bizde onlardan alıyorduk interneti fakat internet faturası geldiğinde 150 dediler yani sadece bizim bu tanıdığın başına gelmedi arkadaşlarımda aynı konudan şikayetçi bir bilgisi olan söylebilirmi?

Zoakinx - TR

Katılımcı Üye
20 Eyl 2009
838
2
Arkadaşlar tanıdığım ttnet kullanıyor sınırsız internet bizde onlardan alıyorduk interneti fakat internet faturası geldiğinde 150 dediler yani sadece bizim bu tanıdığın başına gelmedi arkadaşlarımda aynı konudan şikayetçi bir bilgisi olan söylebilirmi?

Eğer ilk ay ise kurulum ücreti , hak verilen kota üstü (150 gb ) üstü yerlerde kota aşımı oldugundan dolayı bir miktar 10 kurus gibi fazla dan yansıtıyorlar. Ama en önemli olarak git bi sor ttnet bayiye sakın hakkını yedirme :)

Black Power

Özel Üye
8 Tem 2012
11,765
22
Başlayalım?
Bende önceden TTnet kullnyordum ve bana yanlş hatlamıyorsam 29 tl yerine ( o zamanlar kotalı kyllnyrdum ) 60 tl gibi fatura geldi ve babam gidip konuştu ttnet ofisine sonuç olarak da sorunun nedenini sistemde kaynaklanan bir hatan meydana gedliğini söylemişler( taşınıoyruk o yüzden bilgilerde bir karışıklık olmş vs ) TTnet bayii sine gitmesi tavsiye ederim hiç telefonşa aramakla fln uğraşma bence yinede sen bilirsn benm tavsiyem yarın gidip konuşman olucaktır TTnet bayiisine

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
yok benım basıma gelmedı suan ama ben yıne de korktum sorayım dedım bu arada soyledıgım olay yalan degıl daha yenı aldık ınternetı 1 ay oldu :Dsımdı adil kullanım kotasını aştım bise olurmu asınca sınırsız ınternetm var

yigitcan575

Katılımcı Üye
1 Kas 2012
265
0
ya ben şunu anlamıyorum sınırsız netim var bana adil kullanım kotasını aşmışım hızını düşürdüler şimdi netin bu adil kullanım kotası ne onu anlamadım bu arada
kotayı aşmısınız
diyen kardeşim sınırsız diye aldım valla şuan kafam çok karışık :( benmi ttnete yazıldım onlar mı bana yazıldı acaba :S ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.