TTNET ve ZYXEL ile DDOS SALDIRI HAKKINDA KOMİK KONUŞMAMIZ.

EmirBeyy

Katılımcı Üye
25 Tem 2013
336
0
Selamın Aleyküm arkadaşlar kolay gelsin , bugün 21:30 civarı ts'den ip adresim alınarak saldırı yedim , bunun üzerine TTNET aramak istedim şikayet etmek için konuşmayı tamamen buraya yazıyorum.

Temsilci : "Merhabalar nasıl yardımcı olabilirim"
Ben : "Merhabalar yaklaşık 5 dakika önce modemime saldırı oldu şikayet etmek için aramıştımda"
Temsilciden ses kesilir tabikide hiçbirşey bilmeyen bir temsilci 30 saniye sonra başka biriye yönlendirilirim.

Temsilci : "Buyrun yardımcı olayım"
Ben : Aynı konuşmayı tekrarladım.
Temsilci : "Emir bey malesef bu konu hakkında birşey yapamayız lütfen Modem Firmanızla iletişime geçiniz."
Ben : " Nasıl yani birşey yapamazsınız gelen geçen bana saldırı yapsın o zaman ? "
Temsilci : " Malesef birşey yapamıyoruz efendim.."
Ben o sinirle telefonu kapattım ve Zyxel'i aradım

Temsilci bilgili tabikide Erkek : "Merhabalar buyrun"
Ben : " Kolay gelsin internetime 15 dakika önce saldırı oldu bunun hakkında neler yapabiliriz"
Temsilci : "Malesef bunun hakkında bizim yapabileceğimiz birşey yok. TTNet'den yardım almalısınız."
Ben : " Az önce aradım hiçbir şey yapamıyorlarmış size yönlendirdiler."
Temsilci : "Malesef bizim yapabileceğimiz birşey yok modeminiz Log tutuyor TTnet bu konuda size yardımcı olacaktır.
Ben : Logları nerden bakıcağımı felan sordum sağolsunlar çok iyi yönlendirdiler.

Arkadaşlar uzun lafın kısası bir bok yapamıyoruz. TTnet'den ALLAH razı olsun gelen geçen bütün TTNet kulanıcılarına ddos atabilirsiniz.

Not : Bu arada logdan ip adresine baktım VDS firması ile konuşup vds'yi kapattırdım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PresanS

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,470
203
24
Debian
Forum İçi Argoları Lütfen Harflerin Arasında * Olarak Belirtirseniz,
Benim Önerim Hiç Kullanmamanızdan yanadır.

O Kadar Müşteri Hizmeti dir Bilmem Nedir Uğraşıcağınıza Modemin Fişini Çekip 2 Dakika Bekletseydiniz Ya Teğmen'im :trl

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Dostum haklısın ttnet komik bi firma İnterneti kesilince aradım. Beni UZMAN a yönlendirdi. Hangi Windows sürümünü kullandığımı sordu. Ubuntu diye cevap verdim. Duraksadı, beyfendi bilgisayarınızın işletim sistemi nedir dedim , dedi. :D
Ona ubuntu nun bir Linux tabanlı işletim sistemi olduğunu söyledim. Bunun hakkında bilgi almadıklarını yardımcı olmayacaklarını söyledi. Yani gerçekten farklı bir firma beni uzman diye yönlendirdiği kişi bunu bilmiyor. :D :trl

Bu arada loglara nasıl ulaştığını söyleyebilirmisin dostum. Lazım olur belki :D

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
Modeminize DDOS saldırında bulunduklarında, Modeminizin arkasında bulunan reset tuşuna basılı tutmanız ve yeni bir ip adresi edinmeniz ile son bulacaktır.

Saygılarımla,
Izner.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.