Tüm Premium Generatörlerini Çöpe Atın ;) Systemm32 Videolu Anlatım

Systemm32

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
314
0
Mardin
Tüm Premium Generatörlerini Çöpe Atın ;) Systemm32 Videolu Anlatım

Arkadaşlar Selamün Aleyküm Hayırlı Ramazanlar Söz Verdiğim Gibi Yeni Premium Hesaplarla Karsınızdayım Sürekli Güncel Sürekli ;)

Programın Ana Sayfası Tıkla İndirrr

Database İçin Tıkla İndirrr

Videolu Özel Anlatım Tamamiyle Bana Aittir İzinsiz Kopyalayan Olursa Hakkım Haram Olsun !!!

Video Linki

Herhangi Anlaşılmayan Bi Yer Olursa Facebook Adresinden Ulaşabilirsiniz ... Facebook Linkim

:drunk:drunk:drunk:drunk​

Son düzenleme:

systemhack09

Yeni üye
7 Eyl 2012
32
0
yalova
kardeş yaptım ama sürekli waiting yazıyo 8 den geriye doğru. sonra 0 olunca tekrar 8 den geriye doğru waiting yazıyo..bu arada passwordler de ''********'' bu şekilde görünüyo zaten..tam anlamadım.

Systemm32

Katılımcı Üye
4 Nis 2012
314
0
Mardin
üstad sen starta basmamıssın onu tekrardan gözden geçir wait 8 den sayması tek tek premiumları denemesi ... şifreleri ""*****"" halde göstermesi normal

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.