Turbobit Premium Link Çevirici

Drmsali

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
607
1
AnkarA
MErhaba Arkadaşlar Ben Bu Zamanlarda Bütün Download Sitelerinin Dosya Upload Sitesi Turbobit.net'in Premium Link Çevirici'sini Yaptım.Yani Bunu Bir Program Haline Getirdim.Kullanımı Basit Kutucuğa Link'i Yapıştırıyoruz ve Generate'ye Basıyoruz.Eğer Kutucuğu Silmek İsterseniz Reset Butonuna Basmanız Yeterlidir.Programı Kapatırken PROGRAMI BURDAN KAPATIN Butonuna Basmanız Sizin İçin Daha Yararlı Olur.Hepinize İyi Günler.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

JOTTİ İÇİN TIKLA

clg5u.png

Son düzenleme:

C0nNeCtiOn

Katılımcı Üye
4 Tem 2012
712
0
ilk ben boyle bir program yapmistim konumu paylastm ....bir sure sonra sildiler nedenini bilmiyorum emege saygi...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.