Türk-Altay [Wordpress Saldırı & Otomatik Site Hackleme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FlimeHax

Yeni üye
23 Nis 2015
32
0
Beyler bende sorun var program dork oluşturmuyor dork seçiyorum oluştura basıyorum yarım saniyeliğine durdur oluyor ve sonra tekrar oluştur oluyor ama dork olmamış oluyor

Son düzenleme:
9 Haz 2016
111
0
üstat ben yeni başlayan biriyim ve programı çalıştıramadım. sistem gereksinimleri nelerdir acaba?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Dork olusturamayan arkadaslar Net Framework surumunuzu guncelleyerek tekrar deneyiniz.

31 Tem 2016
86
0
Arama m0t0runda kendi dorklarımı tarattım 12 bin site çıktı altayda tarattım 6 bin küsüratlı bir sayı çıktı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.