Türk Bayrağını Çekemeyen İnsanlar

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,054
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Başlıkta yazdığım gibi,

Bizim bir arabamız var yeni aldık sayılır, Arabanın üstünde Türk bayrağı vardı.
Babam sonra akrabaların yanına gitti bayrağı eve geldiğinde çıkardı... bayrağı çıkarırken çok üzüldüm kimin Bayrakla sorunu olabillirki o kadar kan döküldü Şehit verdik o bayrak için bazıları ise o bayrağı görmeye bile tahammül edemiyorlar.
Hala aklım almıyor Kimliğinde T.C Vatandaşı yazan birinin Nasıl Türk bayrağı ile Atatürk ile sorunu olabilir he sorunu varsada vatandaşlıktan çıksın gitsin ülkeden çok sevdikleri Batı'ya Medeniyetin olduğu(!) yere gitsinler.
Sorunum işte bu.

aslan aslan

Basın&Medya Ekibi Asistanı
1 Şub 2023
738
286
Türkiye Cumhuriyeti. 🇹🇷
Başlıkta yazdığım gibi,

Babam sonra akrabaların yanına gitti bayrağı eve geldiğinde çıkardı... bayrağı çıkarırken çok üzüldüm kimin Bayrakla sorunu olabillirki o kadar kan döküldü Şehit verdik o bayrak için bazıları ise o bayrağı görmeye bile tahammül edemiyorlar.
Hala aklım almıyor Kimliğinde T.C Vatandaşı yazan birinin Nasıl Türk bayrağı ile Atatürk ile sorunu olabilir he sorunu varsada vatandaşlıktan çıksın gitsin ülkeden çok sevdikleri Batı'ya Medeniyetin olduğu(!) yere gitsinler.
Sorunum işte bu.
Böyle Hainler çook var Türkiye de.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,041
6,015
[C*]
NgJX4Gh.png

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,331
338
Direk teröristtir sevmese bile saygı duymak zorunda! Bir Kürt olarak bunu söylüyorum, sevmeye bilir ama saygı duymak zorunda

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,054
16

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,884
926
Başlıkta yazdığım gibi,

Sorunum işte bu.

Bayrağı çıkarma sebebini babana sordun mu? Sorduysan, nasıl bir cevap verdi? Çıkarma sebebini burada bulunan hiç kimse sana söyleyemez, söylenenlerin hepsi tahminlerden veya eleştiriden ibaret olur.. Gerçek cevabı anca babanın kendisi verir. Onun söylediği de aradığın cevap olur.

İnsanlara, sebebini bilmeden vatan haini damgası vurmak ne kadar doğru olur ki? Bayrağı çıkarması otomatikman bayrağı sevmediği anlamına gelmez. Benim şahsi fikrim bu yönde..

Her zaman dış görünüşe aldanmamalı, önemli olan iç değerlerdir. Kim bilir belki de arabasında bayraklar asılı olan birisinden çok daha fazla seviyordur vatanını.. Veya belki de senin dediğin gibidir.. Bilemeyiz, o yüzden kendisine sor derim.

yosabe06

Üye
19 Ağu 2016
73
33
Senin gibi düşünüyorum ama dilimin zayıflığından anlatamıyorum tam

Olay biraz karışık
😂😂😂 eh cocugum olayi anlatmazsan sana ne diyebilirim?
Olay karisik, babam bayragi soktu eve gelince.

Bu durumda iki secenek var ya baban rahatsiz ya akrabalarin :)
Adam durduk yere yoldan gecen yuzunden cikartmaz ya?

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,024
1,054
16
Bayrağı çıkarma sebebini babana sordun mu? Sorduysan, nasıl bir cevap verdi? Çıkarma sebebini burada bulunan hiç kimse sana söyleyemez, söylenenlerin hepsi tahminlerden veya eleştiriden ibaret olur.. Gerçek cevabı anca babanın kendisi verir. Onun söylediği de aradığın cevap olur.

İnsanlara, sebebini bilmeden vatan haini damgası vurmak ne kadar doğru olur ki? Bayrağı çıkarması otomatikman bayrağı sevmediği anlamına gelmez. Benim şahsi fikrim bu yönde..

Her zaman dış görünüşe aldanmamalı, önemli olan iç değerlerdir. Kim bilir belki de arabasında bayraklar asılı olan birisinden çok daha fazla seviyordur vatanını.. Veya belki de senin dediğin gibidir.. Bilemeyiz, o yüzden kendisine sor derim.
Yolda birisi taş maş atar dedi sorduğumda zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.