Turk HAck Team Bayrak Çalışması

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
csj5q.jpg

Arkadaşlar çalışma bu . renkler sanırım açık oldu biraz . birde forumun bi maskotu olsaydı Ay'ın içine wektör bi maskot koyabilirdim . on numara da olurdu :) Yorumlar ??

unal13

Uzman üye
26 Haz 2007
1,157
0
Aşk Şehri Me
Emeğine Sağlık Güzel Bir Çalışma, Acizane Bir Önerim Olacaktı Yıldızın renk Tonu iyi Gitmemiş Diye Düşünüyorum Daha güzel Olursa iyi Olurdu :) Yinede Başarılı Tebrik Ederim....

cntrk

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,090
0
bursa
Moruk harika bir bayrak Bunun farklı renklerinide yap istersen ben bir de afteri silmediysem şuna haraket ekliyem :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.