- Turk Hack Team Öneri.

Sizce forum modern bir hale getirilmelimi ?

• Kullanılan toplam oy
    48

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
dubai :)
thtson2.png

Merhaba sevgili,
Türk Hack Team yöneticileri ve üyeleri direk konuya girmek istiyorum.
Öncelikle Türk Hack Team resmi sayfasının htpps:// ( güvenli) olması üyeler açısından daha iyi olmazmı ?

Ve

Forumu daha güncel ve modern bir hale getirseniz yani herkezin anlıyabileceği bir şeyler olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Çok düşündüğüm bir şeydi sizlerlede paylaşmak istedim.

Örneğin sitenin bir köşesinde online üyeler gözükse, Özellikle tema değişse vs. daha bir çok şey ekliyebiliriz.

eğer yöneticilerde kabul ederse sizden görüşlerinizi ve eklemek istediğiniz fikirleri bekliyorum arkadaşlar iyi forumlar herkeze :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
266
Konya
Onu gördüm hocamda orda online üye sayısını gösteriyor benim demek istediğim online olanların isimlerinin forumun bir köşesinde gözükmesi gibi bir şey fazla şeymi istiyorum acaba bilmiyorumki :)

Bakıp da göremeyenlerdensin galiba (=

Çevrimiçi olanların kullanıcı adı da yazıyor.

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Güvenli mod olmasına katılıyorum aynen Güvenli ibaresi yazsa aslında güzel olur fakat forumun modern bir hal olmasın daha iyi olur böyle sadece ve güzel kaç yıldır forum böyle alıştık artık :)

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Tema değişmez.Değişirse forumda çok açık oluşur.Menzilini bize doğru çevirmiş insanlar hemen saldırır.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
1. Online üyeler en altta gözüküyor :)
2. Tema gayet hoş, değişirse bir heyecanı kalmaz.

Önerilerine saygı duyuyorum ama ben katılmıyorum dostum :)

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Tema birçok kez dile getirildi, her seferinde değişmeyecek kararı belirtildi.

Önceden kimler nerede online listesi vardı, o sayfada kimin nerde hangi konuyu okuduğunu ne yaptığını felan görebiliyorduk, yani stalkçıların mekanıydı. Ama sunucuyu yorduğu için kaldırıldı. Şuan için online listesi en altta mevcut. :)

PoleStar12

Üye
14 Ocak 2018
167
0
dubai :)
1. Online üyeler en altta gözüküyor :)
2. Tema gayet hoş, değişirse bir heyecanı kalmaz.

Önerilerine saygı duyuyorum ama ben katılmıyorum dostum :)

sizin görüşünüz hocam saygı duyuyorum bende temayı seviyorum hocam herkez burayı yanlış anladı ama daha iyisinide yabailirsiniz :) denemeden bilemeyiz yorumunuz için teşekkürler

Vardır herşeyin belli başlı sebepleri gereksiz harcamalara luzüm görmüyorum açıkçası :)

aynn hocam ne demek istediğiniz anladım :)

Tema birçok kez dile getirildi, her seferinde değişmeyecek kararı belirtildi.

iyi gezememişsiniz hocam :)

Önceden kimler nerede online listesi vardı, o sayfada kimin nerde hangi konuyu okuduğunu ne yaptığını felan görebiliyorduk, yani stalkçıların mekanıydı. Ama sunucuyu yorduğu için kaldırıldı. Şuan için online listesi en altta mevcut. :)

gayet açıklayıcı oldu hocam saolun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.