TürkChat Pro 3.0.0

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Hepınız ban yemek ıstıyorsunuz sanırım?
Sanırım ar-ge ıçın cıddı anlamda bır kod kılıtleme aracı şart oldu.
Burdakı kod yazıp program paylaşan ınsanlar cahıllığınden kılıtlememezlık yapmıyor.
Tamamıyla özgür yazılımcılıkla alakalı.
Benım pek çok projem açık kaynak kodludur. Bu kırmanız anlamına gelmıyor.
Eğer source ıstıyorsanız kışıye mesaj atıp rıca ederek alabılırsınız. Karşı taraf vermeye razıysa kullanabılırsınız.

Postları sılıyorum tartışma yaratan olursa yıne sınırsız ban./

Not : Ben projelerımde bağış butonu asla kullanmadım.

ViperSxx

Yeni üye
10 May 2014
33
0
Hepınız ban yemek ıstıyorsunuz sanırım?
Sanırım ar-ge ıçın cıddı anlamda bır kod kılıtleme aracı şart oldu.
Burdakı kod yazıp program paylaşan ınsanlar cahıllığınden kılıtlememezlık yapmıyor.
Tamamıyla özgür yazılımcılıkla alakalı.
Benım pek çok projem açık kaynak kodludur. Bu kırmanız anlamına gelmıyor.
Eğer source ıstıyorsanız kışıye mesaj atıp rıca ederek alabılırsınız. Karşı taraf vermeye razıysa kullanabılırsınız.

Postları sılıyorum tartışma yaratan olursa yıne sınırsız ban./

Not : Ben projelerımde bağış butonu asla kullanmadım.

senin gibi adam bulmak zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.