Türkçülük Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
Öncelikle tekrar hayırlı olsun.

Kulübe, gerçek anlamda Türkçü, Türklük ve Türkçülük hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar katılsın.

"Ufak meselelerle büyük davalar engellenemez. Türkçülük yürüyecek, Türk ırkı muzaffer olacaktır."

Tanrı Türk'ü korusun.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
Forumumuz için hayırlı olması dileğiyle :)
Maalesef aktif paylaşım yapamayacağım için katılamayacağım.Sizlere başarılar..
:)

Öncelikle tekrar hayırlı olsun.

Kulübe, gerçek anlamda Türkçü, Türklük ve Türkçülük hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar katılsın.

"Ufak meselelerle büyük davalar engellenemez. Türkçülük yürüyecek, Türk ırkı muzaffer olacaktır."

Tanrı Türk'ü korusun.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. + İmzamız eklenmiştir.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22

Teşekkürler :)

y0mjzM.png

Türkçü düşüncesi gelişmiş arkadaşlarımızı bekliyoruz.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22
y0mjzM.png

Türkçü bütün arkadaşlarımız kulübümüze davetlidir. Konuda belirttiğim gibi başvuru formunu doldurum bana Özel Mesaj yolu ile iletiniz. Skype hesabınızın olması şarttır.

14 Mar 2017
145
0
...
Elinize sağlık demek isterdim fakat kulübe alınan kişilerin kimci, neci olduğuna dikkat edin.
Ayrıca kulüplerde hiyerarşi pek mantıklı değil, abi-kardeş ilişkisi daha iyi olur.
Ülkücü-Türkçü ayrımını iyi yapın yoksa kulüp amacından sapar.

Hayırlı olsun. Kurallara şu da eklenmeli, bence;

Düzgün bir şekilde Türkçe kullanmayan kişiler kulübe alınmayacaktır.

Sebebi, Türkçülüğün en temel ilkelerinden biri de Türkçe'yi korumaktır.
UYARI : Özel adlara getirilen yapım ekleri, çokluk eki ve bunlardan sonra gelen diğer ekler kesmeyle ayrılmaz: Türklük, Türkleşmek, Türkçü, Türkçülük, Türkçe...
Önce kendiniz öğrenirseniz daha iyi olabilir :)

Umarım ufak bir eleştiriye açıksınızdır :)
Başarılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.