TurkHack01 #

maxay

Katılımcı Üye
23 Kas 2010
783
0
tebrik ederim
WantedTheBoy #ByZeyd # Bozkurt Reis # Roc # Legend Coder # AgemoN # Ares # Samura! # Gezgin_X_ # And TurkHackTeam.NET Users..

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
O konu burada açılacak bir şey değil Wanted. Yönetimi ilgilendiren birşey.
Sen bu konuyu gerçekten biliyor musun peki?:) Karışık ve bizi aşan birşey. Bu yüzden burada bu konu ile ilgil yorum yapmamız doğru olmaz. (... ki burası hem yönetim bölümü değil, hem de bizi aşar)

Bu sadece THT deki üyelerin görüşlerinden biridir . Yönetimi karıştırma .

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Bu sadece THT deki üyelerin görüşlerinden biridir . Yönetimi karıştırma .

Ben adamın görüşüne laf etmedim ki.:D Bu konunun yerinin burası olmadığı için, konunun burada devam etmemesi için uyardım. Uyardım uyarmasına da; şimdi bu konu hakkında daha çok laf yaptık.:D Kapatalım bunu.

TurkHack01'in yaptığı deface ile iligili konuya devam edelim arkadaşlar//:)

Son düzenleme:

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Ben adamın görüşüne laf etmedim ki.:D Bu konunun yerinin burası olmadığı için, konunun burada devam etmemesi için uyardım. Uyardım uyarmasına da; şimdi bu konu hakkında daha çok laf yaptık.:D Kapatalım bunu.

TurkHack01'in yaptığı deface ile iligili konuya devam//

Emredersin paşa .:twist

TurKHacK01

Katılımcı Üye
30 Eyl 2009
929
0
ÖzeL HarekaT '
Beyler. Hepimiz Aynı Taraftayız . .

Sorun ne ?

Benim Rütbe Düşkünlüğüm Yok . O Kadar Düşmedim Allah'a Şükür .

İsteseydim Şu Ana Kadar Birçok Platformda Rütbe Sahibi Olabilirdim .

Fakat Her zaman Söylüyorum . Burası Beni Defacer Yapan Yer İse , Burada Doğup , Burada Ölmeliyim .

Rütbenin Önemi Yok . THT Kazansın Yeter .

Şimdi Bazı Userler Reklam Yap Aferin Diyorlardır İçinden . Fakat Emin Olun Herkese Aynı Şeyi Söylüyorum .

Çoğu Yöneticide Benim Bu Konuda İçten Olduğumu Bilir . .

Bu Yüzden Tartışma Büyümesin . Sonucta THT Kazanıyor. . Kapatalım Konuyu . .

Vesselam . .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.