TurkHackTeam in Konumu Ne Olacak?

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
Arkadaslar Bolumleri Inceledim Ve Buraya Yazdim Bildiginiz Uzere Bu Ay Cin Bir Siber Savas Ekibi Oldugunu Kabul Etti Ve Git Gide Cinle Amerika Arasindaki Siber Savas Artiyor Buda Buyuk Bir Siber Savas Tehlikesi Doguruyor Bu Siber Savasta THT Olarak Konumumuz Ne Olacak?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,396
7
2,017
Bekliyecez...ta ki Türkiye konumuna yapılacak olan bir saldırıya kadar ki bununla ilgi zaten yetkililer gerekli önlemi alacaklardır... Bizler buradayız bir yere gittigimiz yok ta ki Türkhackteam'a ihtiyac duyulana denk...

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
ChinaHackTeam veya USAHackTeam degil bizim adimiz Turkhackteam Türk milleti icin Türk vatani ve istikbali icin calisiriz ne amerika ne cin bizi ilgilendirmez.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Yiyişsin gavurlar :D Türk 'hop dedik' derse canları yanar.Ne gerek var oyun icat etmeye :) Bize bir saldırı var mı? Yook.E bizi irdeleyen bir konu var mı? Yookk.O zaman sıkıntı da yok :) Biz işimize bakalım.

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Yiyişsin gavurlar :D Türk 'hop dedik' derse canları yanar.Ne gerek var oyun icat etmeye :) Bize bir saldırı var mı? Yook.E bizi irdeleyen bir konu var mı? Yookk.O zaman sıkıntı da yok :) Biz işimize bakalım.

Çin ABDye yaptığı siber saldırının yarısını Türkiye'ye yapsa Türkiye internete erişemez. Devletin siber alana destek vermesi şart.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Çin ABDye yaptığı siber saldırının yarısını Türkiye'ye yapsa Türkiye internete erişemez. Devletin siber alana destek vermesi şart.
Kesinlikle katılıyorum. Sayılı Sistem Güvenliği Uzmanları internet kafecilik yaparak harcanıyor malesef.. O yüzden boşuna demiyorum her masada keylogger kurulu diye..

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü

eve işte bu ayrı bi konu :) Benim kastettiğim Çin ile Amerika atışıyor diye bizim de araya girmemize gerek yok.
Ama onun dışında çok eksik var.Bir türlü farkına varamadı yöneticilerimiz :) Umarım bir gün farkettiklerinde geç olmaz

CigiCigiOkyanus

Katılımcı Üye
20 Tem 2013
294
0
Baku
EN Azindan THT Gibi bir site var Su Anda Baska Timlerde Gorev yapan deneyimlilerin cogunun Tohumu burada atilmistir.

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Devletimiz uyduyu kapatır bizde safdışı kalmış oluruz olaya tamamen

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
abd bugün çine saldırıyor fakat sıranın bize gelmeyeceğini söylemek yada bize herhangi 1 saldiri olmadigi için tarafsız kalınma düşüncesi sadece akılsızlık olur.
çünkü hepimiz biliyoruz ki abd aslında türkiyeyi istiyor ve almak istediginde kendine sikinti çıkarabilecek devletleri etkisiz hale getiriyor.

İşte bu yüzden black spy kardesimizin düşüncesine katılıyorum ^_^

aksi taktirde . . . ︶︿︶

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
23
Çinin Abd'ye attığı trafik türkiyenin 10 yıllık trafiği kadar o yüzden böyle ülkelerle siber savaşa girmek söz konusu olamaz ki yurtdışı çıkışları ve Türktelekomun aldığı hizmet ABD de birazda çinde var biz eğer bir siber saldırıya girsek adamlar ordan fişi çeker bizde bakarız anca .Şöyle birşey de var Türktelekomun uyguladığı kota zırvalığı tamamen ücretle alakalı aldığı servis ucuz fakat her ay Bizim nasıl kotamız varsa Turktelekomunda kotası var ona göre hesap edip kullanıcılara eşit düzeyde dağıtım yapıyorlar.

Ayrıca Turkhackteam gibi platformlar içerisinde çok iyi hackerlar barından bir yer eğerki Free gruplardan gelecek olan bir saldırıya bizde karşılık veriririz en azından böyle bir imkanımız var .

Devlet kurum ve kuruluşlarının Server güvenliklerini kimin sağladığını iyi okuyun ondan sonra savaş kelimesini düşünün, Eminim ozaman siber savaş demiceksiniz birdaha. :)

1bluedream1

Yeni üye
22 Mar 2015
24
0
Tekirdağ
Yoksa carsi karisir hemserim
Silahsiz mermisiz ekmeksiz elbisesiz bi vaziyette 7 duvele kafa tutan ecdadin torunlari yeri gelir internetsiz siber savasta kazanir siz hic merak etmetin
"Muhtaç oldugun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur" sozunu bosuna soylememis Atam.

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Çinin Abd'ye attığı trafik türkiyenin 10 yıllık trafiği kadar o yüzden böyle ülkelerle siber savaşa girmek söz konusu olamaz ki yurtdışı çıkışları ve Türktelekomun aldığı hizmet ABD de birazda çinde var biz eğer bir siber saldırıya girsek adamlar ordan fişi çeker bizde bakarız anca .Şöyle birşey de var Türktelekomun uyguladığı kota zırvalığı tamamen ücretle alakalı aldığı servis ucuz fakat her ay Bizim nasıl kotamız varsa Turktelekomunda kotası var ona göre hesap edip kullanıcılara eşit düzeyde dağıtım yapıyorlar.

Ayrıca Turkhackteam gibi platformlar içerisinde çok iyi hackerlar barından bir yer eğerki Free gruplardan gelecek olan bir saldırıya bizde karşılık veriririz en azından böyle bir imkanımız var .

Devlet kurum ve kuruluşlarının Server güvenliklerini kimin sağladığını iyi okuyun ondan sonra savaş kelimesini düşünün, Eminim ozaman siber savaş demiceksiniz birdaha. :)

desenize o zaman abdnin bizim için hazirladigi sona paşa paşa ilerleyeceğiz ︶︿︶

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.