TurkHackTeam Pro

mirdivist

Uzman üye
27 Haz 2013
1,358
0
THT'den
sjw7u.png

THT Gurup Logosu//Bazı üst rütbeleri yazamadım//Yer yoktu

ShooterLens

Uzman üye
2 Haz 2013
1,362
0
Güzel olmuş eline sağlık.
Lakin bir görüşümü belirtmek isterim,yorum veya görüş almak için atma resimi,yani öyle bir beklentin olmasın bence,resimi sadece paylaşmak için at.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
eline sağlık reis Backgroundu daha karanlık bi resim kullansaydın daha iyi olurdu :D

mirdivist

Uzman üye
27 Haz 2013
1,358
0
THT'den
Teşşekürler

Güzel olmuş eline sağlık.
Lakin bir görüşümü belirtmek isterim,yorum veya görüş almak için atma resimi,yani öyle bir beklentin olmasın bence,resimi sadece paylaşmak için at.

Zaten amaç paylaşım////

eline sağlık reis Backgroundu daha karanlık bi resim kullansaydın daha iyi olurdu :D

Bi dahikine artık

Bide VirüsTotal Yokmu Hanimiş VirüsTotal ? :puah

:D

Ellerine sağlık ama yazılar daha uyumlu olabilirdi :)

İsimler yöneticilere ait olunca biraz farklı yazdım////

Böyle sade tasarımlara bayılıyorum ya ellerine sağlık ;)

Teşşekürler////Sade tasarımları bende severim//

Raze Head

Yeni üye
13 Tem 2013
35
0
yazını veya arka planını düzelt örneğin arka plan siyah gibi bişe olsaydı süper olurdu ama yinede iyi

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Yerleştirmelerde biraz sıkıntı var. Yani dağınık olmuş. Turk Hack Team yazısı daha ortalı olabilirdi.Renk uyumunuda biraz daha dikkat etmelisin. Ellerine sağlık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.