TurkHackTeam'e Özel Online Mafya Oyunu ! // Hattap16

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Merhaba arkadaşlar.Sizlere THT için kurmuş bulunmakta olduğum oyunu tanıtmak istiyorum. Oyunumuzun adı TurkHackTeam Mafya. Tamamen THT üyeleri için tasarlandı. THT üyesi olmayanlarda girebilir onlarıda düşünelim. Oyunumuz genel mafya oyunları gibi. Görevler,araba çalma,aile kurma,vs. İsterseniz tanıtımına geçelim. İlk olarak konunun altında vermiş olduğum linkten sitemize giriyoruz.İlk olarak karşımıza sitemiz çıkıyor.
prbhx.png

Buradan kayıt ol tuşuna tıklıyoruz ve ardından bu sayfa karşımıza çıkıyor :
prbkw.png

Bu sayfadan kutucukların üçünüde işaretliyoruz,başlangıç ülkemizi seçiyoruz,captcha kodunu giriyoruz ve kayıt işlemimiz tamamlanmış bulunuyor. Oyunu anlamakta güçlük çekenler için oyun kitabımız mevcut.Onuda konunun sonunda vereceğim.
Birde gösterme amacıyla oyun içinden bir resim :
prbp9.png

Linklerimiz : Oyunumuz
Oyun Kitabı

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
güzel olmuş babacan eline yüregine,emegine sağlık farklı alanlarda da kendini geliştirmeye başladıgını görüyorum bu senin için artı dır babacan izlenimlerimsenin olumlu bir yönde ilerledigni gösteriyor babacan başarıların daim olur inşallah babacan:)

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Evet. Tema hakkında bir duyuruda bulunmak istiyorum. Tema kodlar doğrultusunda değiştirilebilir ama oyunda yada üye bilgilerinde herhangi bir değişiklik yapması söz konusu değildir. İçiniz rahat olsun.

Hattap16

Uzman üye
10 Eki 2012
1,443
0
Üye olurken ilk 24 saat için koruma seçeneği ekledim o yüzden şuanda yeni üye olunduğu için korumada herkes. Yakın zamanda çıkacaklar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.