Türkiye'deki Hacker Siteleri

Siteler

• Kullanılan toplam oy
    357
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cyber3D

Yeni üye
18 Şub 2012
21
0
Arkadaşlar objektif olarak değerlendirecek olursanız sizce Türkiye'deki en kaliteli ve en iyi hackerlara sahip site hangisidir?

Ankete açtığım adresler dışında başka siteleri bilen varsa yazsın.

Cyber3D

Yeni üye
18 Şub 2012
21
0
Ankete açtığım adresler dışında başka siteleri bilen varsa yazsın.

Demişim yukarda.

Ctrlc

Üye
31 May 2013
51
0
İyi tamamda bu anketin bu sitede yapılması saçma değil mi? Bu sitede takılan diğer siteleri bilmeyen yada diğer sitelerin site oluşumunu bilmeyen üyeler tabiki de THT ye verir oyunu. Yani demek istedğim husus şudur; bu anket Cyber-warrior.org' da yapılsa aynı seçenekler de olsa eminim Cw anket birincisi çıkacaktır.
Herhangi bir anket yapılacaksa bu bağımsız siteler vs. gibi yerlerden yapılması daha doğru sonuç çıkmasını sağlar.

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
İyi tamamda bu anketin bu sitede yapılması saçma değil mi? Bu sitede takılan diğer siteleri bilmeyen yada diğer sitelerin site oluşumunu bilmeyen üyeler tabiki de THT ye verir oyunu. Yani demek istedğim husus şudur; bu anket Cyber-warrior.org' da yapılsa aynı seçenekler de olsa eminim Cw anket birincisi çıkacaktır.
Herhangi bir anket yapılacaksa bu bağımsız siteler vs. gibi yerlerden yapılması daha doğru sonuç çıkmasını sağlar.

Katılıyorum.

mrtcnsmsk

Yeni üye
22 Tem 2014
3
0
Allah aşkına birinin mail adresini, versem yada facebook md5 ile şifresini bulabilirmisiniz bana lütfen

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
olmayan siteler var mesela ayyıldız gibi bunlarda türkiye ve türk insanı için çalışıyor onlarla bir düşmanlıgımız yok onlarda bizlerde aynı davadayız sadece grup isimlerimiz değişik :D

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
olmayan siteler var mesela ayyıldız gibi bunlarda türkiye ve türk insanı için çalışıyor onlarla bir düşmanlıgımız yok onlarda bizlerde aynı davadayız sadece grup isimlerimiz değişik :D

"Ayyıldız tim" ile misyonumuzun aynı olması imkansız, biz bu topraklardaki vatandaşlarımız için çalışıyoruz onlar ise RTE'nin emrinde, ayrıca "Ayyıldız tim" bir platform topluluğu değil bir hacker gurubu.

Muverrihe

Üye
15 Eki 2014
109
0
İçlerinden bir Cyber'i Biliyorum birde Hackturk' u .. Cyber Burası kadar olmasada güzeldir .. Bir çok Hacker'i ve yaptıkları hackler internette az çok ün salmıştır. Gayet seviyeli bir sitedir. Ama tabiki tamamen profesyonellere hitap etmesi bakımından ben pek bir şey anlamadığım için o kadar da çekici gelmedi bana.. Hackturk' e gelince bence bir hack sitesi olarak adlandırmak yanlış çünkü genellikle sohbet ,şamata, gırgır üzerine kurulu bir site olarak tanıyorum ki üyeleri de zaten siteyi HacıTürk diye adlandırıyorlar. Sonuç olarak ; 6 senedir siteyi az çok takip ettiğimi de düşünürsek Türk Hack Team gibisi yok bence :)

bulut1634

Yeni üye
14 Eki 2014
32
0
cyber warrior candır canandır adamlar işlerini iyi yapıyor hem müslüman grup bunlar hepside dindar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.