Türkiyenn en buyuk hackerı

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
İskorpitx'i gözünüzde fazla büyütmeyin derim.O kadar abartılacak bir yanı bunun elinde ayrıca sihirli değnekte yok belli başlı açıkları kullanarak web siteleri hackliyor.Onun bu kadar ünlü olmasını sağlayanda Microsoft'un Meksika web sitesini çökertmesi diye düşünüyorum.Ayrıca diğer hackerlarından bir adet + sı var hızlı olabilmesi buda hızlı olmayanlar çabucak farkediliyor.Özellikle admin olarak kayıt olma açıklarında hızlı olursan adamların ruhu duymuyor.Kokusu çok gün sonra ortaya çıkabiliyor.

cusyx

Katılımcı Üye
28 Kas 2009
801
0
BaşkenT Semalarından ;)
iyide v for hacker git sende hackle o zman microsoftun sitesini sende duyur kendini yani şimdi adamı kötülemene gerek yok bence ha bu arada hızlı olmak da o adamın ayrıcalığı deil o işi çok iyi yaptığını gösterir ;)

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
Sizde vur deyince öldürüyorsunuz :D adam hiç birşey bilmese 43 bin site hackleyebilir mi ama diyorum ki o kadar büyütmeyin gözünüzde Dünya'da ondan çok daha iyileri var.Bende site hackliyorum ama onun kadar değil tabi ki adamı burada tebrik etmek lazım bir Türk hacker olarak Dünya'da tanınıyor insanlar bakınca bu adam Türk'müş vay be diyor.Bunu söyletmeyi başarıyorsa adamın işini iyi yaptığını gösterir. :)

zatenosman

Üye
4 Eyl 2010
53
0
İSKORPİTX düşüncelerini açıkladığı için cakyone de bunu araştırıp bizimle paylaştığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.