Turkojan 4 gizli mod aktif

hjkh100

Katılımcı Üye
18 Ağu 2011
311
0
tşkler ama hem cok sorunlu bi rat hemde çok paylasıldı ilk bi foruma bak sonra paylas.

thesoon

Yeni üye
7 Ara 2007
3
0
:D sagolun kardeş ama ben1 haftadır aktif edemedim çalıştıramadım yardımcı olursan sev,n,r,m

bahtiyar19811

Katılımcı Üye
24 Eyl 2009
457
0
port sorunu olanlar ınternette usb ıle baglansınlar derım ben

port acman gerekmıyor zaten hepsı acık :D :D :D

goust25

Yeni üye
16 Tem 2007
14
0
yok be abi port tes et diyorum port kapali yaziyo :)server hazirladim yolladim x kisi acti ama bi sey olmadi anlattiklarini yaptim tek tek ama bazi yerlerde yeni port acin yaziyo o yuzden sordum ozelden mailini yollarsan ayrintili anlatirim konuyu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.