Turkojan Sorun Lütfen Yardımmm!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmineMM1

Üye
15 Ara 2010
57
0
Arkadaşlar Turkojan İndirdim 15963 Portunu Açtım Sonra Server imi Oluşturdum.

No-İp Hepsini Yaptım. Açtım Server i Ama Turkojan da Gözükmedi PC

Neden Böle Oldu Bilmiyorum bu Konu Hakkında Yardımınıza İhtiyacım var.

He Ayrıca Bazı Arkadaşlar YUkardan Aktif ve Deaktif yap dediler Yaptım Oda Olmadı.

Turkojanı Sorunsuz Kullanan Arkadaşlar Gerçekten Bana Yardım Edicekseniz Lütfen Buraya Cvp Yazınız.

Arkadaşlar Dediğim gibi Gerçekten Yardım Edicekseniz Bana Trojen ve Keylogger Atmıcaksanız Konuya Cvp YAZIN.

Zaten Böle bişe yapamıcaksınız Çünkü PC ye Deep Freze Yükledim.

Bunları Okuduysanız Eğer yardım edicekseniz Mesaj Bırakınız.

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
sen ne zekisin böyle deep frezee falan =) merak etme onlarıda geçiyorlar ;) .. sana önerim turkojan kullanma spynet kullan.çünkü turkojan dll çıkartır buda antivirüslere yakalanır.antivirüslerden kaçırman çok zor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.