Twitch Tv Ddos Nasıl Atılır??

CEA

Katılımcı Üye
13 Tem 2013
539
0
Mezar
Merhaba arkadaşlar ben şunu merak ediyorum Twitch tv yayıncılarına Ddos atıyorlar bu tür ddos normal Ddoslardan farklımı yoksa aynımı bunu merak ediyorum.
İyi forumlar..:RpS_glare:

TogoLegend

Uzman üye
14 Eki 2013
1,060
0
Büyük ihtimal oxiden bahsediyorsun.Twitch.tv ye değil oxinin ip adresine saldırı yapılıyor bir yerden resolve edip saldırı atıyorlar.Ev bağlantıları ddos olmaksızın udp,syn attackla kapatılabilir normal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.