Txt Dosyasındaki yazılar kayboldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Merhaba arkadaşlar , txt dosyasında önemli bilgilerim vardı ve pc`ye reset attım sonra girdim baktım dosyaya dosyadaki bilgiler gözükmüyor.

Aynen bunun gibi gözüküyor nasıl düzeltebilirim önemli bilgiler vardı içinde.

qm28VZ.jpg

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Saglık olsun konuyu actigin Gunden beri arastiriyordum Bende taki bugun pes edene kadar hatta baska yerdede ayni konuyu acmistin sanki öyle denk geldi bisiler

Webmaster bloğunda açmıştım başka yerde açmadım , çok kötü bişey artık daha çok önlem alıyorum bana ordaki bilgilerinin kaybolmasının zararı çok oldu.Üst üste iki kere oldu bende bu olay.Dikkat edilmesi gereken bir husus artık hep yedek alıyorum.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Yazı Sitilinden Kaynaklı Bi Problem Diye Düşünüyorum ,
- Kendini Şifrelemis , Yada O Yazı Karekterini Desteklemiyor Gibi
Benimde Kesin Bir Bilgim Yok :)

Yazı karakteri ile ilgili değil , şifreleme ilede ilgili değil büyük ihtimal veriyi kayıt etmediğinden böyle gösteriyor.Bununda çözümü yok şuan gördüğüm kadarı ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.