ubuntu kaynak kod ?

mjeste

Üye
22 Tem 2010
109
0
antalya
2-3 gündür ubuntu kullanıyorum baya alıştım. ama şu kaynak kod olayını çözemedim.

ubuntu yazılım merkezinde uygulamalar var onların kodlarını göremiyorum. göremiyorsam ne anlamı kaldı şimdi :( maksat onların nasıl yapıldığına veya ubuntuda çalışan bir programın nasıl çalıştığına dair bilgi almak değil mi güvenli olmasının yanı sıra :confused:

bir kaç komut buldum onları yazdım kaynak kodlar için ama onda da dosya uzantısı okunamadı
dedi. bunun için indirmem gereken bi dosya okuyucu mu var yoksa ulaşmak istediğim şey mi sıkıntılı

baya sitresliyim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.