Ücretsiz Dynamic DNS - Rat Kullananlara Özel

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Merhaba arkadaşlar , biliyoruz ki NO-İP Türkiye`ye kapatıldı ve çoğu kişi bağlantılarda sorun yaşıyor.Bunun için herkese alternatif olarak bir Dynamic DNS hizmeti veren ücretsiz bir firma lazım.Ben ücretsiz Dynamic DNS hizmeti veren bir firma buldum ve denedim işe yarıyor.Gerçekten bu konu çoğu kişinin işini görecektir eminim.Her neyse şimdi anlatıma geçeyim.

İlk olarak şu siteye gidip kayıt olalım ;

Siteye gitmek için tıklayın.

q9bzRd.gif

Siteye girdiğimizde sol üst kısımdaki "Registration" butonuna tıklayalım ve gerekli bilgileri kendi mize göre doldurup kayıt olalım.​

1jLRd5.gif

Sonra karşımıza gelen sayfada "Create additional domain names" yazısına tıklayıp kendimize bir domain alalım.​

gjqQOb.gif

Sonrasında sayfanın en alt kısmında bulunan " IP update software" yazısını tıklayarak Client programını indirip kurup bilgilerinizle girip yapın.Sonrasında ise programdan kendi domaininizi seçtiğinizde işlem tamamlanmış olacaktır.Artık RAT`ınıza kurban kasabilirsiniz.​

Son düzenleme:

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
yararlı paylaşım +++ :D ellerine sağlık :) yakında bunu da kapatırlar yeni alternatif bul bize :D

noppo123

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
434
0
Ankara
1-2 Gün Calıstı Ondan SOnra Gitti Beyler Beta Gİbi Gozukuyor CLienti Cok Sacma No-ip Gİbi DEgil YEni Alternatifler Lazım :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.