Ücretsiz Site kurma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
yavas kardesım sabırlı olsana bıraz ayrıca hakaret ıceren kelimeler kulanıyorsun bu Lafın ustunede sana adam akıllı cevap verıcek ınsan varmı bıLmıyorum !

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,384
1,024
exe.php
Öncelikle Biraz Kibar Olmayı Dene.. Neyse.

Paralı Kurdurtmanı Tavsiye Ederim.
Ücretsiz Olan Sitelerin Açıkları Çok.
Sağlam Bi Domain Alırsın Keyfine Bakarsın.
İyi Forumlar..

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik

oda biraz fazla sey ziyaretçi glemıo kapadım vardı bır tane efsanehdfilm.]blogspot.com

Hosting Firmalarını Araştırırsanız Biraz Bulursunuz..
Sadece Araştırman Lazım..
İyi Forumlar.

tmda film olcak oyle sağlam site deil film izlemeleri için insanların forum kurmayacam

FİLM SİTESİ!!!

[ı]h[/ı]osting firmalarını araştırırsanız biraz bulursunuz..
[ı]s[/ı]adece araştırman lazım..
[ı]i[/ı]yi forumlar.

ayrıca arastırdım guvenmuıom hıc bırıne ondan size soruorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik
dingonun ahırı degil nasıl konuşuyosun sen öle öküz falan ilk ve son uyarım olsun bidakinde çizgiyi çekerim üstüne usluplu olarak konu altında devam edin ....

kardeşim adam akılıl bısey soruoz verdiğiz cevaba bakın hacker diye gecıonuz hackerlık hava atmayla olmaz kımlıgını gızlı tutcan ben tutuom ayrıca ismim nickteki deil sahte nick o sonrada bi soru soruoz forumk uralarını okuyun

kardeşim bne yeni uyemıyım bana bunu dıyosun 183 mesaj ayrıca uyelık tarihne bak ayrıca alahın kulun forumda yok kufr deil sozluk ac oku derim

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,384
1,024
exe.php

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Kimsenin Özel Hyatı Beni İlgilendirmez Hackerlık Yapıyon Diye Gizli Tutucan Diye Bişeyde Yok Forum Kurallarınıda Okucaksın Okumassan Üye Oldugunla Siteden Atıldıgın Bir Olur ...

dj mustafa

Kadim Üye
18 Haz 2008
5,939
0
İstanbul
Sana Küfür Ettin Dememişki Adam Hakaret Edici Kelime Kullanma Demiş Yukarıda Kullandıgın Keliimeyi Kendinde Biliyosun Sildim Omesajı Birdahada Görmeyeyim Tamam Uzatmayada Gerek Yok Kpandı Bu Konu Burda ....

rrfatih66

Üye
28 Ocak 2012
155
0
28
İstanbul/Pendik
sana küfür ettin dememişki adam hakaret edici kelime kullanma demiş yukarıda kullandıgın keliimeyi kendinde biliyosun sildim omesajı birdahada görmeyeyim tamam uzatmayada gerek yok kpandı bu konu burda ....

tmda bu kufurmu oku öküz gibi forumda allahın bır kulu yokmu kufrmu bu???

Kimse yokmu demek neyse kapttımk onuyu bide bana host lazım guvenılır forumu arastırdımda verdikleri üyelerin ücretsiz hep

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.