Ülkücü Hareket Nasıl Yozlaştı

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
Çalışmak, asıl ülkücülerin yapması gereken şey budur.Asıl Başbuğ'umdan öğrendiğim kadarıyla önce dinini bilip yaşamılı sonrada öğrenciyse sınıfının en iyi olmalı ve onun gibi her alanda en iyi olmalı.Galiba ülkücüler bunun farkına varamadı.Rahatlık ülkücü hareketi sarmaya başladı.İlk başta vatanı için çalışan ülkücülerin içine ne zaman ki silahlanma girdi o zaman serseriler harekete girdi. Serseriler ülkücü olmamalarına rağmen bir güç altında bulunmak istediler.En iyi ülkücü en iyi fikir sahibi olandır,en iyi döğüşcü değil.Ne yapalım ki düşman silahlı olunca biz ne yaparsak yapalım fikir mermiyi delemez.Şayet komünist mermi sıktı fikirle karşı gelemezsin.Öyleyse biz düşman silahlıysa silahlı olmalıyız.Yalnızca düşman silahlıyken.

Bu devirde ülkücünün elinde silah varsa kavga dövüş yapıyorsa böyle ülkücülük olmaz.Ülkücü dediğin fikir adamıdır. Ülkücüler sokak serserisi değil doktorlar,müdürler olmalıdır. Ülkücü hareket işte böyle yozlaştırıldı. Ülkücü harekete silahlıların girmesi zaten düşmanın beklediği kıvılcımdı. Tıp kı islam gibi. El-Kaide'ler Hamas'lar islam'ı yozlaştıranlar. Müslüman insan her ne olursa olsun can'ı,dini,ırkı,ülkesi,bayrağı,namusu vs. tehlikede olmadan savaşmayan kan dökmeyen. Ülkücü harekette TÜRK-İSLAM sentezi üzerine kurulduğuna göre ülkücü insanda kan dökmemelidir.Benim anladığım ülkücü düşmanını bir masaya oturtturur ve ona çay kahve ikram ederek "Arkadaş" diyerek söze başlar ve kavgasız gürültüsüz siyaset yapar. Mesela benim en yakın arkadaşım hem komünist,hem deist (Allah'a inanan peygamberlere inanmayan demektir.) Ben bu adamla kavga mı etmeliyim? o bana mı saldırmalı? Onunla beraber oturuyoruz ve siyaset,din tartışıyoruz. Kavga gürültü olmadan.Ülkücü hareketten benim anladığım budur.Ülkücü arkadaşları buradan uyarırım. Ey Ülkücü Titre Ve Kendine Dön... Başbuğ'unun yolundan sapma.

LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN TAMAMINI BEN YAZDIM ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
.En iyi ülkücü en iyi fikir sahibi olandır,en iyi döğüşcü değil.
doğru söylüyosun
şimdi okullarda ülkücüler sadece birbirini başka okulların çocuklarına karşı savunan bir çeteleşme içerisinde
adamın fikrine bakmıo okulun en güçlülerini elde etmeye çalışıo
yanlış bişey
güzel paylaşım arkadaşım ......

eroskaydavao

Yeni üye
5 Haz 2009
2
0
arkadaşlar bu nu söylemek içimi acıtıyor ama biz türk milleti çok fena olduk haberleri izlesen yetiyor..

inşallah bu durum düzelir..

cevik11

Üye
4 Mar 2008
161
0
Ankara
Kardeşim silahlanma konusunda ki fikirlerine tamamen katılıyorum.O zamanlarda silah kullanan ülkücüler üzerlerine düşeni yapmış güzel vatanımızı komunistlere bırakmamışlardır.Bize düşende artık bu emaneti daha iyi yerlere getirmektir.Bu daancak çalışmakla olacak bir iştir.Bunun başka yolu yoktur.Umarım tüm ülkücüler kısa sürede bunun farkınaa varırlar.

03_hacker

Katılımcı Üye
12 Eki 2008
798
0
bu sefer dogru bir konusma yazmışsın arkadasım ama önceki konusmanı hiç beğenmedim haberin olsun

The_Hacker_By

Katılımcı Üye
1 Ağu 2008
477
1
Ben eskişehir genç ülkücüler başkanıyım.
Arkadaşlar artık toplantılarıma bile gelen olmuyor 5-6 kişi dışında.
Ocak dışında kavga çıkarmayı yasakladım.
Uzaklaştırma bile versem nafile.
Bu gençlik iyice uçmuş kafaları hep havada.
Toplantılarımı artık ayda 1 kez yapıyorum

__ExLeM__

Katılımcı Üye
17 Haz 2009
259
0
BursAnkara
Paylaşımın için teşekürLer bizim burdada var ülkücüler ama onlar belli oraya vatanını sevdiği için gitmediği belli oraya kendini korutmaya gidio ordaki gerçek ülkücüler yanındaki insanları savunduğu için ama onları bu iyiliği suistimal edio geliolar ona buna sataşıolar kavga ediolar taşlarla sopalarla onLara yazık ne diyimki onlara :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.