Unesco - unıcef !!! Icin resim calışmalarınız

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
unicefunesco.jpg
Konu baslıgından anlasıldıgı gibi sizlerde UNESCO - UNICEF ' i anlatan ve konun anlam ve önemini tasıyan calısmalrınızı sergileyebilirsiniz
TURK HACK TEAM olarak resim calışmlarınızı bu platformda yervermeye calısıcaz yapılacak calısmlarda nelere dikkat edilmesi gerekiyor
Sade, anlasılır,anlam ve önemini icermesi ,tasarımcı imzasını mümkün oldugunca kücük ibareler kullanılması
boyut olarak 640x480 capında veya banner seklinde yapılacak calısmalrınızda 600x150 boyutunun kullanılması uygun ve yeterlidir cok yakında tht resim sergisi seklinde önemli konulara yer verilecek ve tasırımlarınız sergileyecegimiz bir alan icin calısmalarım devam ediyor sizlerinde katılımıyla bu sergide resimleriniz ve tasrımlarınız yayınlanacakdır.
ilki olan UNESCO - UNICEF ' i anlatan calısmalarınızla start verilmisdir
tüm katılımcılara calısmalrında basarılar diliyorum

Grafik team BY/ SUSKUN

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
suskun abi güzel bir konuya deyinmişsin ilginden dolayı tşkler.
ayrıca iki resimde güzel olmuş ellerinize saglık.

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
yapacagınız calısmlarda sınır yok arkadaslar anlam ve önemini anlatmıs olması yeterli yapılan her calısma icin tesekkürler ediyorum başarılar

Un-Limited

Üye
12 Ağu 2009
65
0
L.A. Burbank
THT olarak Unicef'i destekliyoruz ve resimler yapıyoruz.. Bende yapmak istedim, tabii duvarkağıdı değil.. Banner diyebileceğimiz THT-UNICEF çalışmam..

2i9qp95.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.