Üniversite Seçimi

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Ben bu sene lise 4'ten mezun olacağım.Ve edebiyat bölümü okumak istiyorum.Fazla puan yapabilir miyim bilmiyorum am****endim içim düşündüğüm birkaç üniversite var.ama ne yazık ki internette bu üniversiteler hakkında pek fazla bilgi yok olan bilgilerin çoğu da kötü.Bana edebiyat bölümü olarak hangi üniversiteyi önerebilirsiniz?İstanbul Medeniyet Üniversitesi,Uludağ Üniversitesi,Anadolu Üniversitesi,Yıldırım Beyazıt Üniversitesi,Gazi Üniversitesi,Necmettin Er Üniversitesi,Karadeniz Teknik Üniversitesi,Ondokuz Mayıs Üniversitesi,Abant İzzet Baysal Üniversitesi,Çanakkale On Sekiz mart üniversitelerinin edebiyat fakülteleri nasıldır? Bi da bu bölümle ilgili önerebileceiğiniz Üniversiteler...

ahmetziya313

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
977
1
Kardeşim seçmiş olduğun üniversitenin yanısıra üniversitenin İstanbul içerisinde olmasına dikkat et. Çünkü eğer edebiyat üzerinde ihtisas yapmak istiyorsan yalnızca üniversite eğitimiyle bir yere varamazsın. Zaman zaman sempozyumlara katılıp yazar ve şairlerle bir araya gelip bilgi alış verisi yapmak çok önemli ve bu imkanları bulabileceğin en iyi yer de elbette İstanbul....
Şahsen mühendislik okumama rağmen birçok edebiyatçıyla tanışma fırsatım olmuştu İstanbul'da. Onların senin ufkunu açacağını düşünüyorum....

Cansuprs

Katılımcı Üye
30 Eki 2013
308
0
İstanbul
Kardeşim seçmiş olduğun üniversitenin yanısıra üniversitenin İstanbul içerisinde olmasına dikkat et. Çünkü eğer edebiyat üzerinde ihtisas yapmak istiyorsan yalnızca üniversite eğitimiyle bir yere varamazsın. Zaman zaman sempozyumlara katılıp yazar ve şairlerle bir araya gelip bilgi alış verisi yapmak çok önemli ve bu imkanları bulabileceğin en iyi yer de elbette İstanbul....
Şahsen mühendislik okumama rağmen birçok edebiyatçıyla tanışma fırsatım olmuştu İstanbul'da. Onların senin ufkunu açacağını düşünüyorum....

Elbette İstanbul içi düşünüyorum.Üniversite önerebilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.