Üniversiteye çalışmak için Heyet raporu

xleader

Katılımcı Üye
29 Nis 2013
328
0
Moria Madeni
arkadaşlar sınava yaklaşık 115 gün falan kaldı ve çalışmalarım devam ediyor ama okul olduğundan dolayı uzun süre çalışamıyorum. Heyet raporu almak istiyorum para ile de veriliyormuş nasıl oluyor bilgisi olan varsa yazdın birde en fazla kaç gün alabiliyoruz? Hafta sonu dahilmi ? en fazla alabileceğim gün sayısına göre okulların kapanmasını kesiştirip alsam 2. sınavlara girmeden mezun olabilirmiyim ? Açıkcası nasıl bir yol izlemeliyim ?

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Bu seferde herkesi yok yazıyorlar.
Heyet raporunu en fazla 60 gün olarak biliyorum.

Herkesi yok yazabilirler ama bırakamazlar. kendimce sebeplerim var. Mesela bizim okulda 300 kişi var desek (12.sinif) hepsini bıraksa bi dahaki sene bu kadar öğrenciyi nereye sığdıracak? Sonra kalan 300 küsur öğrenci mevcut bir okul milli eğitim Bakanlığı'nın dikkatini cekmez mi? Müdür böyle dikkat cekmek istemeyecektir. Durumun ogrencilerden kaynaklandığını bile söylese devlet bu kadar öğrenciye tekrardan okutup masraf yapmaz. Hem tecavüzcüye katile af çıkaran devlet bize mi esneklik gostermeyecek? Son sebep ise bu ülkede su anda bu durumda onbinlerce 12.sinif öğrencisi var.
Okulundaki bütün 12ler gider de sen gitmezsen o zaman birakmasi muhtemeldir.
Onun için diyorum topluca gelmeyin

Son düzenleme:

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Sınavlara girmen mecburi. Ama özelden heyet raporu alırsan ( sınava girersin sadece) gelemezsin. Kaç gün devamsızlığın var ne kadar raporlu?
Heyet raporunun sınırı var sanırım 15 ya da 30 olmalı. Ama bu devamsızlık ya da raporu ramazan ayına sakla şimdi kullanma sıcaklar da gitmezsin öyle çalışırsın. En doğru bilgiyi müdür yardımcısından alırsın çünkü devamsızlık işleri ile o ilgilenir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.